• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Berytos

brat si volno v praci kvuli hře twl :DDDDDDD

DĚTI

to je moc :DDD

Tak si to zrekapitulujeme. Máme tu 2 situace:

Situace A - partie hráčů a hráček se domluví, že půjdou hrát Olymp. Nové zakončení, nové výzvy, nový nádych hře kterou milujeme. Jelikož chce dobrý začátek, domluví se, že pár lidí naskočí hned. Tito lidi si logicky udělají volno a čas, aby mohli klikat od začátku. Někteří z nich, pracující, si vezmou volno.

Situace B - člověk, který Grepolis nehraje, protože jeho spoluhráči v ally do které byl přetlačen díky protekci ho nemůžou vystát a jeho vlastní ally se mu rozpadají pod rukama, se před půl rokem!!! tak hrozně urazil na pár jiných hráčů, že volné večery tráví jejich komentováním, aniž by sám hrál. Vysmívá se jim, že berou hru vážně a proto jsou "děti", přitom ve vedlejším vlákně se nechal slyšet že "Grep a reál je to samý" a "do hry dávám vždy vše".

Která situace je "moc"? Nechám na vás :)
 
Pepčo? Proč to komentuješ? Co z toho máš? Vzrušuje tě to?
Tohle komentování je asi bohužel tak jediný, co ti zbylo. Hru si už nezahraješ. Nebudeš schopný poskládat alianci, protože s tebou chce hrát každý svět méně a méně lidí. A ti lepší by ti za ten tvůj nesmyslný trashtalk šli po krku.
Kdopak to ted prohral posledni svet? :D
Nebojim se toho, ze bych neslozil partu... Kolektiv lidi, ktery se mnou a endrem hraje svety je tak velky, ze je vzdy spis problem slozit jen jednu ali....
forko komentuje 10 lidi max pravidelne z toho pulka mne nema rada a ja je taky ne.... To nejsou hodnotne data :D

Az opet pujdu hrat, tak se nebojim, ze bych nemel s kym hrat, ale spis se bojim zda bude proti komu.
Ceska komunita neni vyzva po tech letech a levne vyhry mne nezajimaji to radeji budu v duchode furt
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdopak to ted prohral posledni svet? :D
Nebojim se toho, ze bych neslozil partu... Kolektiv lidi, ktery se mnou a endrem hraje svety je tak velky, ze je vzdy spis problem slozit jen jednu ali....
forko komentuje 10 lidi max pravidelne z toho pulka mne nema rada a ja je taky ne.... To nejsou hodnotne data :D

Az opet pujdu hrat, tak se nebojim, ze bych nemel s kym hrat, ale spis se bojim zda bude proti komu.
Ceska komunita neni vyzva po tech letech a levne vyhry mne nezajimaji to radeji budu v duchode furt
Nevím, na čí straně je pravda (ani to z hlediska moderace není podstatné) přesto prosím - více komentuj hru a méně ostatní hráče. Pokud se podíváš na své příspěvky, uvidíš, že jsou velmi adresné na ostatní hráče. Bude super, když se zapojíš i do diskuzí o světech jako takových a o hře.
 
Kdopak to ted prohral posledni svet? :D
Nebojim se toho, ze bych neslozil partu... Kolektiv lidi, ktery se mnou a endrem hraje svety je tak velky, ze je vzdy spis problem slozit jen jednu ali....
forko komentuje 10 lidi max pravidelne z toho pulka mne nema rada a ja je taky ne.... To nejsou hodnotne data :D

Az opet pujdu hrat, tak se nebojim, ze bych nemel s kym hrat, ale spis se bojim zda bude proti komu.
Ceska komunita neni vyzva po tech letech a levne vyhry mne nezajimaji to radeji budu v duchode furt
Prohrál jsem, no a co? Každý, kdo hraje dlouho, snad nějaký ten svět prohrál. Což můžeš říct i ty sám. Několik světů jsi raději resetl, než abys je dohrál do konce. Co jsem zaslechl, tak už nemáš otevřené ani dveře do aliance, se kterou jsi vyhrál poslední svět. A to ti už ani Endre nepomůže :D Nebýt ho, tak už by sis ani ten Sinop nezahrál :)

Anyway jsem rád, že Inno vyslyšelo zpětnou vazbu hráčů a odvážili se pustit i naší menší komunitě Olymp. Těším se, až se fixnou chyby na vzpouře a budeme si ho moct zahrát i s tímto dobývacím módem. Vzpouře jsem přišel na chuť až v posledním roku a věřím, že na Olympu to může být o to větší zábava!
 
Všetko bez problémov. :) Rád by som podotkol že harmonogram sveta sa riadi časom otvorenia 6.9 a nie reálnym začiatkom, takže malé chrámy sa nám otvoria o deň skôr ako by sa mali. :p
 
Nám se hraje dobře ,akorát by to chtělo pro nás sehnat , více potravy ....
A ohledně bonusů na chrámech ,tak to néni žádná divočina jako dřív ..

Mě osobně by se zamlouvalo ,aby po světě bylo celkově větší počet chrámu ..
Například je chrám "zvýší útočnou sílu ohnivých lodí o 8%"
Takový chrám je na světě pouze 1x ,neříkám že to je špatně, ale mohlo to třeba bejt nastavené formou úrovni chrámů ,1x 8% 1x 5% 1x 3%...
Pak by se více muselo taktizovat ...jakože buď si zvolit slabší chrám ale zároveň mít silnější 1 druh jednotky a nebo si zvolit jiný chrám s lepším bonusem ,po případě by i slabší aliance měla třeba slabší bonus ...
Když je nějaký stejný bonus na dvou chrámech tak je vždy % vylepšení stejné ...Mohlo by to bejt odlišné stejný bonus akorát % silnější /slabší ..
Malé chrámy celkově neovlivní až tak moc hru ..uvidíme co přijde ve druhém kole na těch velkých ...
Ale škoda že účast je stále slabší na těch serverech ..
 
Nám se hraje dobře ,akorát by to chtělo pro nás sehnat , více potravy ....
Ale škoda že účast je stále slabší na těch serverech ..
ja myslim ze sis tady i odpovedel proc :)
je zvlastni ze v posledni dobe jenom svety kam jdete vy je ucast slaba... nazyvat hrace "potravou" je presne ten duvod proc proti vam nikdo hrat nechce :) ikdyz vim jak to bylo mysleno ale proste... definuje to presne vas pristup ke hre
 
Já bych to napsal stejně za všech podmínek i když by mě někdo rozebírál .A definuje to pouze můj přístup ke hře ,myslím že takhle neslušně,označuji hráče pouze já :D

..A nemyslím si že to je kvůli nám ,občas si projdu staré světy a seznam spoluhráčů a i z těch velká část nehraje ...Je to spíše celkový úpadek hry a nejspíš nastavení hry "eventy ,časté spouštění nových světu "..Pak možná ty nerovnocené podmínka ..
No pokuď chceme hrát nějaké lepší ,živější servery ,třeba to už sloučit CZ +SK+PL....
A hned to bude o něčem jiném ,mlátit Poláky by bylo fajn...
Ale celkově by,to bylo prospěšné pro všechny hráče ,nevím jak pro inno ....
Ale když už slučují servery ve Skandinávii ,proč by to nešlo už tady ...
Ale na druhou stranu ,je mi to i celkem jedno ,nebo stejně půjdu po čase zase na pauzu a nemyslím si,že se někdy ještě ke hře vrátím :D..
 

Thasoss

Grepolis tým
Předáme zpětnou vazbu, že nové světy jsou otevírány příliš často. Děkujeme za reakce.
Všetko bez problémov. :) Rád by som podotkol že harmonogram sveta sa riadi časom otvorenia 6.9 a nie reálnym začiatkom, takže malé chrámy sa nám otvoria o deň skôr ako by sa mali. :p
Necháme to prověřit a zjistíme, co se s tím dá dělat. Díky za informaci.
 
Podle mě by to chtělo přepracovat začatky, na všech světech je to stále stejně nudná a zdlouhavá klikačka která od hry spíše otráví...
proto nové světy moc nehraju
 
Podle mě by to chtělo přepracovat začatky, na všech světech je to stále stejně nudná a zdlouhavá klikačka která od hry spíše otráví...
proto nové světy moc nehraju
start se 3 mesty byl v tomto dobrý .... člověk se nemusel tak starat o obranu a mohl hned jít ( i nezlatič) po ochraně hned do útoku
svět měl takove tempo,že to tomu dodávalo jinou chut
 
Nechceš to Pepo lognout ať je proti komu hrát?
nn promin :( greposvět se nějakou dobu bez mé přítomnosti musí obejít :)
dělam na vyvoji v automotivu a občas jsou momenty,kdy nevím kam dřív a nechci okolo sebe šiřit stres z toho ,že nestíham klikat :DDDD

Stejne šíleny jak jsem byl vždy na hře,tak jsem ve firmě.Místo abych si dělal jen svou práci,tak chodím a zajímam se o kompletně vše,abych měl přehled a furt se zlepšoval :DDD

Nedokazal bych si říct jede utok počka to deset minut :D
však si viděl jak to vypadalo světy,kde jsi hral se mnou :DDD nejde to hrat tímto stylem a hrat tak jako jsme hral mochlos a ted ten poslední fakt nechci :)
moji lide ode mne očekávají nějake vysledky a tah na branu,takto bych dokázal akorát podporovat a být holý obranař - to bych si neužíval :)


pokud někdy pujdu zas hrat,tak musí to byt nějaka vyzva :) .... jedine co ted bych měl chut zkusit je anděl a jeho parta,ale ti jeste DLE MEHO potřebují čas na dotahnutí kvality v ali a pak budou si myslím velkou vyzvou pro grepo svět (zatím berou všechny bez rozdílu) .... ostatní party tu nejsou

priority u mne jsou postavit si barak,rodina a statek rozšířit a pak až grepík :D ..... kurna vydrželo mi to od 6 let :D
mam ted mnohem dražší koníčky a doma mají ze mne radost :DDDDD


hlavní je mít nějaky cíl a byt furt pozitivní :))))

PS : promin luke za krátkouuuu odpoved :D měj se fajn :)
 
Nahoru