• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Berytos

To že se sám označuješ za nějakou legendu a nebo hráče který tu nemá konkurence ,mě osobně přijde dost ujeté :D:D..Já tě už delší čas neberu jako nějakou výzvu ,proto už na tebe ani nereaguji,tvé poslední příspěvky co si sem přidával ,mají spíše závan zoufalství...A chceš zkusit naší partu po třetí ?
Gythium - dostal si naprdel .
Rizina -Dostal si naprdel a ze světa si utekl "restartem "..
Prosimtě udělej mi laskavost ,vem tu svoji partu složenou s imaginárních hráčů a pojď si zahrát ...A pokuď hrát nemůžeš tak tu nevypisuj takové nesmysle ,to že pracuješ ke fajn ,ale úplně nikoho to nezajímá "na grepolis fórum "..o tom si pokecej s kamarády u piva třeba nebo s kolegy z práce atd ..
Normálně prostě pal do pí.... :D..

Já když mám grepolis pauzu ,tak sem třeba přijdu jednou za půl roku se podívat ,vřele doporučuji
 
@And2el mam ti pripomenout ze z Gythia jsi utekl zas ty? :D
Je rozdil prohrat a prohrat... Pepa na Gythiu prohral se cti, kdezto Horda, ktere soucasti jsem byl i ja sice vyhrala ale to vitezstvi za moc nestalo bohuzel...
 
Asi bych ti měl připomenout svět gythium ,aby si věděl :)..
Ano skončil jsem tam z osobních důvodů "původně se řešilo že předám všechny města "Nakonec mám pocit qw3rtx přišel s tím že bych mohl předat účet ,což mě přišlo jako vhodné řešení a taky se tak stalo ...Následující půl rok sem grepolisu vůbec nehrál ,nešel sem ani hrát další světy :)A upřímně nevzpomínám si že bych utekl a už vůbec ne kvůli devastator o kterým ani nevím že na světě existoval ..můj hlavní soupeř tam byl beňiss ,wolfeus ,valinecek a jak to dopadlo ani jeden z nich svět nedohrál ,beňiss byl poražen ..A na rovinu beňiss je X krát lepším hráčem ,než devastator ...

A teď k tobě endrowko ,níže máš počty bb a prostě žebříčky že světa gythium z doby kdy jsem ještě na světě hrál ,vypisuješ tu něco jako by si byl na tom světě nějaký Leader nebo tak něco ,vůbec ani nevím že si tam hrál ,byl si naprosto neviditelný,ani jeden post nemáš na fórum k tomuto světu ,už jen to je zvláštní :D..Tak chápu že nemáš dobré vzpomínky na tento svět ,nebo si tam hrál tužku ..Ale my co sme to tam tahali si na tento svět vzpomínáme v dobrém .

A když by,si mě znal tak by si věděl že jsem světy v minulosti nedohrával ,jelikož druhá polovina světa když už je většinou rozhodnuta ,mě nikdy moc nebavila ,ale taky jsem se naučil a teď už světy více méně dohraju do konce i když je to už o ničem ..

Ale ty endrowko o gythium nic nepiš ,nemáš na to právo tam vůbec nic hodnotit ,vajadřovat se vůči mě atd ..,jen můžeš bejt rád ,že si získal výhru světa a aliance byla nafukovac v tu dobu ..

A více se k tomuto vyjadřovat nebudu :D


Pořadí k 20.1.2017 v bitevních bodech v top 5 vypadá takto :
1. And2el Dračí Horda 587 784 bb.
2. Beňiss To se domluví 382 256 bb.
3. wolfeus To se domluví 371 160 bb.
4. 5mifo5 vyvolený 357 107 bb.
5. CaptainM Dračí Horda 342 781 bb.
________________________________
Pořadí k 11.3.2017 v top 5 vypadá takto :

1 Long Alfa a Omega 46 měst
2 slovi532 Dračí Horda 45 měst
3 And2el Dračí Horda 58 měst
4 valinecek Oko Lamy 42 měst
5 martinecpepa Alfa a Omega 38 měst
________________________________
Seřazení podle počtu bojových bodů
Jméno hráče počet bodů
1. And2el 1742100
2. Los-fejkos 1195442
3. Kucadofd 1155432
4. Qw3rtX 1002835
5. CaptainM 926548
6. Dava77 918882
7. Martinecpepa 880993
8. Vesnička Středisková 844393
9. wolfeus 759423
10. krivo007 754875
 
Aha tak ty jsi odesel z osobnich duvodu ale Pepa z Rizinie "utekl" ... vubec to nebylo taky z osobnich duvodu... hrozne si furt protirecis, stejne jako kdyz jsi tu mlel neco o tom jak zlatkari kazi hru ostatnim (projekt Vrabcaci) ale pak slozite takovou partu ktera zabije svet jeste pred spadnutim ochran :D
Tak ty si nevzpominas ze jsem na Gythiu hral ale pritom jsi me sam zval do aliance :D ja totiz puvodne na tom svete byl jen pro zlato ale tys me zavolal (potkali jsme se uz predtim na slovenskem svete Phi)
...vypisuješ tu něco jako by si byl na tom světě nějaký Leader nebo tak něco
kde neco takoveho prosim tvrdim? ano, mel jsem pristup do interniho fora ano videl jsem co se ve vedeni resi a mohl jsem psat svoje nazory... nerikam ze jsem byl leader
Dokazovat ze jsem na svete nic nedokazal na zaklade rebricku... myslim ze to samo o sobe o tobe neco vypovida, ale jo BYL SI PRVNI :D

PS: nauc se psat me jmeno, dik :)
 
Naposledy upraveno:
Dobré ,nechme to plavat ,mě tohle dohadování nebere,přijde mi to jako zbytečná ztráta času ,řešit nějaký svět XX let zpět .....:D..
Víš co nikdo néni dokonalý ,sice já k tomu mám jen kousek ,narozdíl od tebe a tím bych tu naši debatu ukončil :D:D...

ps: poklekni když budeš psát můj Nick ..

A já si budu psát tvůj Nick jak uznám za vhodné ..
 
Zdravím,
znechucen dvěmi bouřemi bych se rád zeptal z jakého důvodu se dá kouzlit na útoky přicházející na chrám, který je teprve dobýván? Ano píšu to protože sem zrovna dostal zakouzleno ale přijde mi že se tím hodně ztížila možnost sestřelit nepřátele na chrámu. Jak Nemesis tak pro ně nás jelikož pravděpodobně máme stejnou ne-li větší základnu pro získávání přízně. A přerušení dobývání chrámů je tedy nyní až nepříjemně drahé zrušit. Je v tom nějaké něco co nevidím?

S pozdravem CHá
 
Jediná alespoň malá šance je poslat holt mraky útoků na jeden čas a tím myslím klidně tisíce, a jeden čas myslím v rozmezí 30 sekund třeba... aktivní aliance by neměla mít problém toto udělat... Pak když z třeba 1000 útoků je 50 ostrých, méně vám sundají. :)
Prostě si představte že jedete hromadný útok na pepu :p

Ještě dodám že vůbec netuším kolik lidí je na světě, kolik mají aliance v průměru měst a další info, prostě jen dělám chytráka na forku.

Add:.
při dopadu těchto hromadných bude lagovat server, takže zkoušet čistit okolní města :)))
 
Jediná alespoň malá šance je poslat holt mraky útoků na jeden čas a tím myslím klidně tisíce, a jeden čas myslím v rozmezí 30 sekund třeba... aktivní aliance by neměla mít problém toto udělat... Pak když z třeba 1000 útoků je 50 ostrých, méně vám sundají. :)
Prostě si představte že jedete hromadný útok na pepu :p

Ještě dodám že vůbec netuším kolik lidí je na světě, kolik mají aliance v průměru měst a další info, prostě jen dělám chytráka na forku.

Add:.
při dopadu těchto hromadných bude lagovat server, takže zkoušet čistit okolní města :)))
Je tam omezení útoku na chrám minimálně se 400 pop, což tě dost limituje. Hlavně ve fázi, kdy mají hráči v průměru 15 měst a všichni tak nějak ví, kde co kdo staví :D
 
Jediná alespoň malá šance je poslat holt mraky útoků na jeden čas a tím myslím klidně tisíce, a jeden čas myslím v rozmezí 30 sekund třeba... aktivní aliance by neměla mít problém toto udělat... Pak když z třeba 1000 útoků je 50 ostrých, méně vám sundají. :)
Prostě si představte že jedete hromadný útok na pepu :p

Ještě dodám že vůbec netuším kolik lidí je na světě, kolik mají aliance v průměru měst a další info, prostě jen dělám chytráka na forku.

Add:.
při dopadu těchto hromadných bude lagovat server, takže zkoušet čistit okolní města :)))
jak píše Arci, kvůli lagování serverů na Olympu v rámci "updatu" zavedli minimální útok na chrám 400 pop... to je minimum 40 olek, 12 gryfů nebo 9 mant, když jdeš sestřelovat koldu.... to nejsou zrovna fejk útoky které chceš v stovkách a tisíckách :D a už vůbec ne když je první měsíc světa...
 
@leadrl00 jak píšou kluci jde to ale má to své klacky pod nohy od Inna.. Ono přijít s řešením by nebyl problém na něco by jsme i přišly mě spíš zajímalo od supportu proč tu tato úchvatná možnost je.

S pozdravem Chá
 
Olymp jsem nikdy nehrál, takže přesně tohle jsem nevěděl, díkec.

No tak to mě asi nenapadá jak by se to dalo obejít, 40 ol-cca 8 faku na město je fakt žalostně málo :-(

Jo, vím že dotaz byl na support, třeba ti jednou i odpoví :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:
Má to své plusy a mínusy. Ale za mě by určitě dávalo větší smysl, aby se dalo kouzlit až když je chrám ve vlastnictví určité aliance. Pokud je chrám pouze dobýván, tak by se nemělo dát kouzlit. Takhle to hendikepuje jakýkoliv odstřel. Každý už teď umí hrát s Héraklem a vyslancema.

Nejspíše to bylo zamýšleno k tomu, aby i slabší aliance měly nějakou možnost ten chrám dobýt. Chrámy jsou ale roztahané po celé mapě a ze středu mapy kolikrát prostě nemáš dojezd před začátek nočního bonusu na chrám, ve kterém sedí nepřátelé. Nehledě na to, že se to musí nonstop hlídat :D

Update minimálního útoku na chrám ve výši 400 obyvatel dává smysl. Vím, jak se dal shodit server jen tím, že jsme jely stovky pohybů někomu například na div. Ale pak je potřeba přehodnotit i kouzlení při dobývání, když už se nedá jezdit tolik fake útoků.
 
Ono to doteď ani nebylo @Cháron82 , podle Devblogu to zavedli právě kvůli těm serverům, což je sice hezký, ale vůbec nebyl reflektován ten herní aspekt.
Cituju:
Minimum Attack for Temples

To combat the very significant impact on server performance when temples are under attack, we have introduced a minimum population value for sending attacks to temples. You will now not be able to send an attack to Olympus with fewer than 400 population’s worth of units.

Tohle je vše co k tomu máme. Klidně @Thasoss posuň feedback že kombinace

a) lze kouzlit na útoky na nedobytý chrám, když kolda jen sedí
b) minimální útok je 400pop takže nejde posílat fejky

není právě nejlepší pro hru a něco z toho by se mělo do budoucna změnit.
 

Thasoss

Grepolis tým
Můžete to prosím více rozvést? Dobývání chrámů se vám jeví jako příliš obtížné? Potřebuji přiblížit vaše pohnutky, o co jde, resp. rozebrat (klidně na konkrétním souboji), v čem to vnímáte nevyvážené.
 
Můžete to prosím více rozvést? Dobývání chrámů se vám jeví jako příliš obtížné? Potřebuji přiblížit vaše pohnutky, o co jde, resp. rozebrat (klidně na konkrétním souboji), v čem to vnímáte nevyvážené.
Obtížné až nemožné je zabránění jiné alianci, aby dobyla chrám.

Problém je v tom, že jakmile někdo posadí kolonizačku na chrám, funguje to skoro jako normální dobývání. Ten rozdíl je v tom, že když vysekáváš normální dobývko, nemůže ti ten, co sedí na útoky kouzlit. Tady to jde a tím pádem mu stačí půjčovat obrovské množství přízně od aliance a každý útok zlikvidovat kouzlami na zanedbatelnou úroveň.

Tohle samo o sobě lze vyřešit falešnými útoky, kterých naposíláš velké množství a člověk co sedí tak nemá šanci odkouzlit vše...

AVŠAK

V poslední změně Olympu co byla (myslím ten velkej update kdy se přidávala i vzpoura, to co je v Devblogu od únoru) se zavedl minimální útok na chrám 400 populace. Je to z důvodu zátěže serveru, kdy mohli jet na chrám tisícky útoků. To chápeme, jenže tenhle limit ovlivňuje schopnost posílat falešné útoky a tím pádem je to natolik nevýhodné tam něco vůbec posílat, že jakmile aliance sedne na chrám, je prakticky jisté, že ho dostane. Hra se tím redukuje na souboj proti neutrálním jednotkám (posádkám chrámu) a ne na souboj mezi aliancemi o chrám samotný
 
Potvrdzujem čo napísal Seal, mechaník v hre na získavanie veľkého množstva priazne v krátkom čase existuje viac a je takmer nemožné dopadnúť na dobyvko chrámu kompetentnej aliancie s decentným počtom jednotiek. Samozrejme sa dá uvažovať aj o tom že táto mechanika umožňuje aj menším alianciám spoľahlivo zaberať chrámy a užiť si Olymp, ale určite to obmedzuje zážitok zo štandardnej Grepolis PvP hry.
 
Nahoru