• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Lato

Dlouho se tu nic neřeklo i když co asi říkat v ochraně :)
Ale z toho co tu zatím vidím to bude mrtvý svět, když nejaktivnější a největší zlatníci v jedné ali(to vám nevyčítám jen konstatuji) i když se to asi ještě může trochu změnit po ochraně, ale pochybuji že se to změní nějak výrazně takže se testování herakla dít nebude škoda :(
Já můžu jen doufat v ulovení nějakého zlata a počkat na jiný svět i když zlata asi taky moc neulovím :D
Jediná naděje aby svět žil je že se pandy nějak hodně rozhádají :)
mají tam ztýnečka, takže šance na rozhádání se tam dle mě vzrostla :-D
 
samozřejmě je to pouze vtip :) každej kdo mě zná ví, že jsem frontovej hráč a že aliancím vyhrávám světy.. svoje místo jsem si klasicky zasloužil, protože jsem odvedl kus práce na frontě. kamarádi mi říkají grepomaniak
 
dovolím se tady k tomu taky vyjádřit, vím že můj názor nejspíš nebude nikoho zajímat ale jako držitel největo letectva na CZ serverech na to mám myslím plné právo... osobně bych herakla úplně zrušil a pojem jako heraklování by vůbec neměl existovat... chceš letky, tašíhk si je naklikej tečka...
"naklikej" xd

Bez eventu neuvidíš u většiny lidí plnou letku, 90% jich je vytáhnutá ze slepice a podobných blbostí :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Čas na zpětnou vazbu: Co vy a omezení Hérakla na tomto světě? Pociťujete to? Byl to dobrý krok, nebo to má svoje velká ale?
 
Čas na zpětnou vazbu: Co vy a omezení Hérakla na tomto světě? Pociťujete to? Byl to dobrý krok, nebo to má svoje velká ale?
u dobývání to nebude moc sledovatelné jistě maličko to vidět je, ale nemají potřebu to dělat co si na to zvykly jako u vzpoury s likvidací katů aby se nebořili hradby.
Jinak pandy co to s vámi zase je už jste zlenivěli to si nepamatujete poslední svět s diovou jiskrou že jste na začátku dominance neměli ani 40% tady jste začali skvěle, ale už jste zase líní dělat něco víc jistě nejspíš zase vyhrajete, ale ta lenost vás ubíjí už pouštíte i města co jste pracně na začátku vyzlatili vždyť jste měli 4násobek druhé nejsilnější ali světa teď sotva dvoj násobek měli by jste zase trochu máknout do konce světa ještě daleko :)
 
Nahoru