• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Lato

Dlouho se tu nic neřeklo i když co asi říkat v ochraně :)
Ale z toho co tu zatím vidím to bude mrtvý svět, když nejaktivnější a největší zlatníci v jedné ali(to vám nevyčítám jen konstatuji) i když se to asi ještě může trochu změnit po ochraně, ale pochybuji že se to změní nějak výrazně takže se testování herakla dít nebude škoda :(
Já můžu jen doufat v ulovení nějakého zlata a počkat na jiný svět i když zlata asi taky moc neulovím :D
Jediná naděje aby svět žil je že se pandy nějak hodně rozhádají :)
mají tam ztýnečka, takže šance na rozhádání se tam dle mě vzrostla :-D
 
samozřejmě je to pouze vtip :) každej kdo mě zná ví, že jsem frontovej hráč a že aliancím vyhrávám světy.. svoje místo jsem si klasicky zasloužil, protože jsem odvedl kus práce na frontě. kamarádi mi říkají grepomaniak
 
dovolím se tady k tomu taky vyjádřit, vím že můj názor nejspíš nebude nikoho zajímat ale jako držitel největo letectva na CZ serverech na to mám myslím plné právo... osobně bych herakla úplně zrušil a pojem jako heraklování by vůbec neměl existovat... chceš letky, tašíhk si je naklikej tečka...
"naklikej" xd

Bez eventu neuvidíš u většiny lidí plnou letku, 90% jich je vytáhnutá ze slepice a podobných blbostí :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Čas na zpětnou vazbu: Co vy a omezení Hérakla na tomto světě? Pociťujete to? Byl to dobrý krok, nebo to má svoje velká ale?
 
Čas na zpětnou vazbu: Co vy a omezení Hérakla na tomto světě? Pociťujete to? Byl to dobrý krok, nebo to má svoje velká ale?
u dobývání to nebude moc sledovatelné jistě maličko to vidět je, ale nemají potřebu to dělat co si na to zvykly jako u vzpoury s likvidací katů aby se nebořili hradby.
Jinak pandy co to s vámi zase je už jste zlenivěli to si nepamatujete poslední svět s diovou jiskrou že jste na začátku dominance neměli ani 40% tady jste začali skvěle, ale už jste zase líní dělat něco víc jistě nejspíš zase vyhrajete, ale ta lenost vás ubíjí už pouštíte i města co jste pracně na začátku vyzlatili vždyť jste měli 4násobek druhé nejsilnější ali světa teď sotva dvoj násobek měli by jste zase trochu máknout do konce světa ještě daleko :)
 
Nahoru