• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

Thasoss

Grepolis tým
Citace přidána, doublepost slučovat nebudu, momentálně by to nebylo vhodné :) Omlouvám se, došlo mi to až po přesunutí... holt mám fakt svoje dny :hmm poslední 4 dny zpomalené reakce :D
 

DeletedUser

Guest
hstr kdo mne zásobuje říkat nebudu :)
můžeš mne též zásobit. jinak jsem si vědoma, že o spoustě vojenských akcí vás neinformuji, furt toho mám v životě hodně - nestíhám
 

DeletedUser9364

Guest
Včera se odehrála asi největší bitva v dějinách ný :) Někteří píšou že při obraně měli i 10k. hlášení.
 

DeletedUser

Guest
tak to jsme rádi, že se něco dělo, doufám, že to oživilo hru a svět :)
 

DeletedUser9364

Guest
Netuším, jak to spočítali, ale jsou i tací, kteří si z těch X hlášení počítají ztráty...:D
 

DeletedUser

Guest
já jen koukám co mi zbylo ve městech, no a přemýšlím co rekrutovat
 

Thasoss

Grepolis tým
Když píšeš, že koukáš, co ti zbylo, tak asi všechno. :D Stejně jsi do maximálně 5 dní full stav, ne? :)
 

DeletedUser

Guest
já nerada jezdím s armou , a když mám armové město, tak matematicky špatně, mám moc vojáků a málo člunů, nebo naopak, mně to nikdy nesedí :)
 

DeletedUser

Guest
měl bych dotaz,proč neni v síni slávy v aliančních oceněních Vládce světa jako nejvyšší ocenění aliance,to pak nemusí tato cena vůbec existovat a po dosažení 4 divů se svět může uzavřít jako skončený
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono také není nezbytné, aby nějaká aliance postavila 7 divů. Vítěz světa je jen jeden a to je ten, který dosáhne 4 divů světa. Po určení vítěze světa systém začne sledovat počet hráčů a jakmile klesne pod 300, aktivuje se 28 denní odpočet. ;)
 

DeletedUser4675

Guest
Napište do Německa, ať se tedy Vládce světa zruší a po 4 divech začíná odpočet.. nechápu, nesmyslné..
 
Nahoru