• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
Když je důležitý tak zkus hádat :D Stejně bude lepší když se necháš překvapit :) Já sám sem zvědav co napíše Bloger :)
 

DeletedUser

Guest
Taky doufám že zahrady to nebudou :D Rozhodně dneska to bylo pěkný ránko..
 

DeletedUser

Guest
Jistě to máme ale když někdo řekne že má pípák a zabezpečený město tak je to velmi těžké navíc bylo psáno v Blogu že na nás jela druhá kolka a přitom jich na nás už jelo hafó ale to bylo spíš ze zoufalství SaT.. Rozhodně některý ze SaT velmi rychle staví města :) Bohužel měli štěstí na výběr města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
minimalni zabezpeceni mesta, tezke podceneni protihracu z jeho strany.
 

DeletedUser5989

Guest
Pípák má, ale ten vždy není stoprocentní. Stává se, že to nepípne nebo když dotyčný spí jako špalek, tak ho nějaký pípnutí nevzbudí :).
A jak padne radar, tak už je pozdě, pač kolo sedí a to už je ve městě na tisíce birek :).
 

DeletedUser9364

Guest
Hmmm. Já tě v žebříčku nenašel. Že hraješ na ný a omikronu vím, ale tady... Ty tam hraješ pod jiným nickem??:)
 

DeletedUser9039

Guest
Nějak nám to tady uvadá...Není to škoda? Nějaké novinky či úspěchy nebo neúspěchy? Vtipy? :D
 

DeletedUser9039

Guest
Jinak to co jsem napsala pred tim melo byt na svet Omikron :D :D :D nemuzes to tam pretahnout? :D
 

DeletedUser9388

Guest
Tak jak to dopadlo na Mý? Po ukončení Jassnova blogu se tu už moc informací neobjevilo.
 

DeletedUser9364

Guest
Vyhráli Seekers.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru