• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

Thasoss

Grepolis tým
Jak vás tahle novinka zaujala? Navnadily vás ukázky? Jsou prvky, kterým se podle vás nedostalo dostatku pozornosti? Dejte nám, prosím, vědět!
 
Já můžu jen říct že posun byl ze staré a na novou apku hraju teď výhradně jen na Aplikací a zvykl jsem si na novou aplikaci jak na prohlížeč. Myslim že zase budu zápasit s novým stylem aplikace ale uvidíme vypada že se snažili to zjednodušit a udělat to mobilnější pro lidi co se soustředí přes aplikaci.

Uvidíme kdy se nám to změní.

Celkově je to posun v před a myslím že by tohle mohlo přilákat nové hráče. Ale zds je to bude bavit je druhá.
 
Hodně velké zlepšení. Zatím co jsem si všimnul - mana u bohu je trochu mimo obrázek. A přidal bych tam někde serverový čas viditelně, ať se lip počítají vratky. Oceňuji v pohybech velke tlačítko zrušit, kdyby se dalo nastavit i v přehledech rozkazu tak by to bylo top, ale to se nějak přežije.
Kdyby se to dalo ještě otočit na výšku, tak je to jednoznačná volba nad starou appkou
4C0F326D-3FCF-41D7-B25B-EE7408C320B8.jpeg
 
Jedná zásadní věc nwm kde mam najít počet bb myslim že tohle by mohlo byt viditelné. Nebo jsem jen slepý blb.

Oprava BB přehled jsem našel.

Taktéž počet vojsk které mam doma to bylo zásadní Podle čeho jsem se orientoval.

Pokud to je někde tak bych poprosil o nasměrování díky
 
Naposledy upraveno:
Je to určite krok vpred. Možná všechno ještě trochu zvětšit. Ta lišta vlevo dolů by mohla mít možná radši 2 stránky místo 3, byť by zasahovala víc do prostoru. Chybí mi plánovač rozkazů... ne že bych ho na appce používal ale když už je součástí prémia měl by být k dispozici.
Možná mi ještě vadí že když otevřu přehled měst kliknutím na název města a chci vybrat jiné musím to dělat jako přes BB kód na dva kliky. Podle mě by bylo lepší kdyby se město vybralo při prvním kliku. Ale je to vec názoru.
 
Ten přehled rozkazu by se mohl dát do toho očka nahoře překlikávat dolní lištu než se dostanu k přehledu rozkazu je únavné.
 
Chybí mi přehled jednotek co je ve městě, za další mi vadí, že už není možnost minimalizovat zrovna otevřené okno, jde jen zavřít. A také dolní lišta se vytahuje pod aktuální okno, takže když chci otevřít cokoliv z lišty, musím aktuální okno zavřít a pak znovu otevřít. Doufám, že v aktualitách, kde je přehled pohybů, bude již viditelný průběh vzpoury, viditelný pohyb odeslané kololodě na kolonizaci a průéběh kolonizace. Informace o rekrutování jednotek je viditelné až při náhledu města, ne při ostrovním pohledu, a nejde se podívat na průběh rekrutování dlouhým podržením prstu, musí se otevřít přístav/kasárna. Toť výčet čeho jsem si všiml.
 
Popravdě bych byl radši kdyby se vrátila ta původní verze a jen se trochu upravil podle nápadů komunity. Je toho extrémně moc ztraci se v tom člověk. Původní verze te internetové byla lepší bylo to přehlednější.
 
Nejlepší by bylo, kdyby si každý mohl vybrat, kterou verzi aplikace chce používat. Ta nová zatím stojí za pendrek než se doladí.
 
omlatil bych těm vyvojářům tento humus o hlavu to,že není vidět veškerý příchod jednotek a nelze na mobilu přeskočit do jiné skupiny tak,aby byl videt kompletní cely seznam pohybu ...

k tomu neviditelný okamžitý počet jednotek při změně mesta .... hrali to někdy ? ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru