• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
to lucca : kdo že hraje na plný plyn ? Teď máme rozhodně jiné starosti a na Thetě bráníme jenom tu pyramidu... no můžeme to ukončit, ale pro vás zkušené bojovníky bude určitě hračka naši pyramidku rozmetat a ukončit svět, ne ?:D
 

DeletedUser

Guest
sice nevim kdo jsi :) ale urcite , hlavne kdyz u toho nebudou ty zbytecne reci kolem , kdo, co a jak :) nebo preferujes zabirani sedivek na konci hry? :) protoze to je strasnej opruz :) ale tak nekdo ma taky stil hry :)
 

DeletedUser

Guest
wow, hezky se nám to tu rozjíždí ;). Dění na thetě nás docela zajímá. Přehánějte, povídejte... Ale nezapomínejte prosím na pravidla fora :)
 

DeletedUser

Guest
to Rizael
ja myslim, ze je neporusuje ani jedna strana, jen se tu pekne handrkujeme. nekteri se bavi, jini se zlobi (ja vim, ze rikate ze ne .o)))
To hahaha1977
Já nepsal, že je porušujete, jen dopředu upozorňuji :cool:
Riz


to lucca0
- my vyhrali Thetu? ale no tak, precti si pravdila, dle nich jste to vitezove vy.
- srovnavat se s Vami? nee brr, to by me fakt ani nenapadlo, neboj
- metal? ne ten nepotrebujeme, staci nam to poteseni ze nejste vladci sveta

to RuslanoDacia
- presne tak .o)) - lepe bych to nenapsala

to bobbyc
- ode mne ani kaminek, od Oldy taky ne a od Dony taky ne. Mozna od Pomerance, v te zaplave 1000 hlaseni se v tom bylo peklo hrabat, tak mju mozna neco uteklo. Dobre i kdyby neco od nej, tak to bylo mozna max. 25 000 surek od kazde. A to Ti tedy povim to byl vyvar na takovou megaakci .o))


PS: pro vsechny UNI (tentokrat hlavne pro Lubosse): uz zacal kurz? ja jen ze jsem jeste nezaplatila kurzovne .o)))), tak abych se od vas naucila vsechno, a o neco jsem neprisla .o)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to lucca : no od vás jsem docela daleko, tak chápu, že mě neznáš :D Jinak pro mě Theta skončila, hned po nastartování světa Hrdinů, takže moc velkou aktivitu tam ode mě čekat již nemůžete ;) A já osobně kolem toho řeči nemám, ale jako štengr od Katky to je výborný :D
 

DeletedUser

Guest
tys jim prozradil smysl celeho tohoto vlakna .oDDDD
jeste jsme je meli chvilku nechat .o))

musime se nejak bavit, kdyz uz Theta je mrtva, jak pani pisou .o) a SH jeste neni v plnem proudu
 

DeletedUser

Guest
to Rizael:
ja to taky nebrala tak, ze nas obvinujes, takze v poho .o))
jen jsem chtela napsat, ze tato diskuse se vede ve stylu handrkovani, ale v ramci pravidel.

Ale jak to tak vypada, asi jsme zkoncili, panove pochopili ze si snich delame legru a uz nam tu radost nedopreji .o)
Tak my zase neco vymyslime a pritvrdime .o)))
 

DeletedUser

Guest
Rýpání je v souladu s pravidly :) Jen tak dál, ale s tím přitvrzováním opatrně, nechtěl bych zase obléct kabát tyrana co nedovoluje lidem projevit názor.
Rýpejte, rýpejte, já se rád naučím něco nového :)
 

DeletedUser

Guest
.oD
jsi me pobavil .o))

jenze oni kluci rohati maji asi zakaz komunikace, tak nevim.

pockam si co predvedou, asi jsme je nastvala uz mi tam zase jedou utoky .o)) to co zatim dorazilo by nezatraslo ani malym deckem .o))
ale treba zitra pred sedmou uvidime nejaky zazrak .o)
nebo testuji novou strategii .o))
 

DeletedUser

Guest
nemame zadnej zakaz , na rozdil od tebe nepotrebujeme lojzika jako ses ty co nam rekne co rict muzem a co ne.


A na kraviny co tu vypisujes nehodlam reagovat , jelikoz kdyz to neumis ve hre tak to zkousis na forum , a na vic to pak vypada ze se bavime nejako o vicero lidech ale vetsina reakci patri porad jen tobe a oldovi, ne ostatnim co tam hraji svama nebo vam pomahaji . TO jen Vam dvou patri titul mistri strategove :) a obtezovatele supportu.

delas tu machra jaka ses obranarka ale posilat kololod na 30 h jizdy tak pred to umi i 10 lety decko narvat biremu , kdyz k tomu posles par utoku navic system zkolabuje a odhazuje utoky na pozdejsi dobu :) takze se bav dal , ale mozna jen se svym kolegou o tom jak ste dobry ... k tomu neni nic vic co dotat, vse ukaze cas. za ten rok co to tu placas s oldou ste toho moc nepredvedli ,tak pojd se aspon vytahovat na forku jako narcis.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a prosimte jakpak muzes vedet, te to ve hre neumim .o)), copak my jsme spolu bojovali?

jasne ze vetsina reakci je na me, protoze ja mam reakce na sve prispevky od nasich pres OZ a bavime se tim vazne .o))
to ze sem prispivam pouze ja, neznamena ze je to pouze muj nazor. Olda bohuzel nemuze, ale neboj, jeho cas jeste prijde .o))
nasi hraci se tady ne foru muzou verejne rozepsat jak chteji, ale asi jim prjde zbytecne, kdyz to vsechno napisu za ne .o))
je pak to vase cukani, stekani a litani jak certici z krabicky lepe videt, nez ve velke zaplave prispevku .o)) - vedi presne co delaji .o)


mistr strateg? no vazne cekala jsem ze se od vas neco priucime (ted to nemyslim popichovacne, ale vazne).
kdyz jsme my utoclili na Vas, tak jste se nam tady na foru verejne smaly, jake jsme lamy, ze neumime utocit atd. vy jste celou dobu byli jen obranari. nacpali jste birky do mesta a cekali co bude. a nam se ted za to ze to delame taky smejte? sorry, ale to je pokrytectvi prvniho kalibru.
sami vite, ze tato hra je vyhodnejsi pro obrance, vy jste z toho tezili dlouho dobu, my utocili, protoze o tom ta hra je, ale nyni vyhody obrany vyuzivame my.

za to cos napsal v tom poslednim odstavci, ano kolka na 30 hodin jizdy je sila, ale kdyz tomu predchazi 250 utoku, kdy posledni jsou na sekundy tesne pred kolkou, to uz je umeni, nebo spis stesti se trefit obranou tesne pred kolku. me se to treba povedlo jen asi v 10%. hraje se tady i na milisekundy a muze ti to hodit birky za kolku i kdyz mas stejny cas jako kolka. .o(( tady mame vyhody a nevyhody vsichni stejne, takze tady neni co resit.
to ze system zkolaboval, to neni moje vina, to places na spatnem hrobe. snazila jsme se na to tady v tom vlakne uz upozornit a ne jako vysmech Vam, ale ze by se s tim neco melo delat, protoze pri kazdem takovem utoku se to muze opakovat a to se pak spatne planuje. ano, nam to tentokrat pomohlo, ale priste treba budeme my na strane utocnika. a kazdopadne to neni fer a je jedno pro jakou stranu.
jenze vy jste tak zaslepeni zlobou, ze to nevidite, ze tady by jsme se meli spojit a chtit aby se to resilo. a ne porad dokola omylat, ze vy support nebudete otravovat jako ja a Olda. sorry, ale hraju hru a chci aby to fungovalo.

jste proste pokrytci, kdyz se vytahujete, posmivate a urazite Vy na velkem foru, tak je to v poradku, ale my jsme hned narcisove a ja nevim co jeste.
a mezi nami, ja toho v teto hre predvedla,hodne a psane slovo k tomu patri taky. kazdy ma svuj styl hry, to ze tobe nevyhovuje neznamena ze je spatny. Vy jedini nejste stredobodem grepu.
 

DeletedUser

Guest
ty si vazne nadrbana do palice , porad odpovidas na co se ti hodi , podsouvas tu otazky ktere ty si sama vymyslis a stavis grepolis pomalu do vesmirne roviny. To ze se kolem tebe toci slunce sem uz pochopil ... takze zij v tom dal :)


hhhhhhhhh trefit obranu pred kolku 10 % tak to se ti nedivim mistre strategu :) milisekund :) ty si demagog :)
blaznum se nema odporovat .... modrej prasek a preji ti krasny den :)
 

DeletedUser

Guest
kdyz jsme my utoclili na Vas, tak jste se nam tady na foru verejne smaly, jake jsme lamy, ze neumime utocit atd. vy jste celou dobu byli jen obranari. nacpali jste birky do mesta a cekali co bude. a nam se ted za to ze to delame taky smejte? sorry, ale to je pokrytectvi prvniho kalibru.
sami vite, ze tato hra je vyhodnejsi pro obrance, vy jste z toho tezili dlouho dobu, my utocili
tohle už mi fakt nedá...už jsem se vysmál tak napíšu...
ano na foru jsme se veřejně smály ale ne tomu, že nezaberete ale tomu jakým "stylem" útočíte...tomu, že (asi v záchvatu bezmoci) posíláte každou obranou jednotku, každou biremu, samotný transpy(jo před minutou tam bylo v přístavu prázdno tak to musí projít:D:D) a marně doufáte, že to asi k něčemu bude? od začátku thety byly vaše útoky povětšinou marné štěky do tmy, ukázka prvotřídních lam...
vašim útokům se tedy ani nedá říkat útočení, možná snaha o útočení by sedla...my že byli obranáři? možná z donucení když se proti nám paktoval zbytek serveru...a sbírat na vás obrané body bylo téměř bez práce. UNICORN je od začátku útočná ally, ačkoli jsme měli polovinu (ne-li třetinu) hráčů co ostatní aliance na thetě tak jsme pořád byli v top trojce v off bodech a stále rostli...hra je samozřejmě na straně obránce, to je taky jediný důvod, že tu ještě domkaříte:)
každopádně co jsem napsal výše je nejlépe vidět na grepostats nebo v žebříčcích...myslim, že to, že máme téměř o tři miliony off bodů více než vy jasně dokazuje, jaký jsme proti vám deffaři...my se jen zahrabáváme a čekáme co bude:D a moc dobře si pamatuju, že ikdyž nás byla polovina co vás tak jsme byli v off bodech daleko před váma...jdi se z těch svých iluzí o tom jaký jste útočníci radši vyspat...
 

DeletedUser

Guest
ty si vazne nadrbana do palice , porad odpovidas na co se ti hodi , podsouvas tu otazky ktere ty si sama vymyslis a stavis grepolis pomalu do vesmirne roviny. To ze se kolem tebe toci slunce sem uz pochopil ... takze zij v tom dal :)

zadne otazky nepodsouvam, odepisu Ti tak jako vy me, necti mezi radky, ale jen to co je napsano


hhhhhhhhh trefit obranu pred kolku 10 % tak to se ti nedivim mistre strategu :) milisekund :) ty si demagog :)
blaznum se nema odporovat .... modrej prasek a preji ti krasny den :)

zjisti si nejdriv jak to funguje a teprve pak se mi smej, .o)
jak by tedy bylo mozne ze dosed kolky se napr 23:59:51, dosed mych podpor je 23:59:51 a podpory se v rade usadi za kolku. cha
10% - bavime se tady o tom ze podpory usadim tesne, ne treba 10 vterin pred kolku, to mi je totiz k nicemu
s takovymto procentem tady pracuju nejen ja, kdyz je anticasovac +-15 vterin tak je to prose o nahode


to HunterKiller
ale prosimte, nepovidej .o)))
ano posilale jsme si samotne transporty, jak do utoku, tak do obrany a co jste udelali vy ted v sobotu. uplne to same. duvody toho tady nebudeme rozebirat, vsichni vime proc to delame. delas ze sebe akorat hlupaka a u tebe konkretne je zbytecne.
pripadam si tady vazne jak V bohnicich, Vy se nam neustale za neco vysmivat, ale pritom to delate taky .o))

kdyz byly planovane velke akce, tak urcite to nebylo tak jak pises, casovali se utoky tesne pred kolku a ne ze kolka prijela 2 minuty po poslednim utoku. povidas nesmysly a lzi. - jestli pamatujes tak presne z tohohle vznikla ta anabaze kdy jsme vas obvinili z toho ze vyuzivate zakazane programy. ALE TO TADY NECHCI ROZEBIRAT, TO SEM TOTIZ NEPATRI, uvadim to jen na priblizeni situace.

to ze va rikame obranar, je z toho duvodu, ze nam jste toho moc v utoku nepredvedli, jestli jinym aliancim, OK to beru, ale nam ne. jestli to nahodou nebude tim, ze jsme stejne dobri jako vy a tak jsme pro vas rovnoceny souper .o))
bzzzz uz tase slysim to hejno vos bzzzzzz
nerikam, ze neutocite, to by jsme nemeli body, ale nam jste to jeste neukazali, tak se nediv ze mame takovy nazor .o))

jediny kdo by se tady mel vzpamatovat jste vy, nejste elita, nebo vsechny mozna synonyma, jste jen obycejni hraci jako my. sesla se vas dobra parta a konec.
stejne jako my, ano mame slabsi hrace, mame silnejsi hrace, ale to u vas je ted taky po tom co jste nabrali skoro do pleneho stavbu kazdeho
a o te statistice, mas pravdu, posledni dobou to nejak upada, cpani birek do mesta u pyramidy nam da hodne zabrat .oDDDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ale já tady nemluvim o samotných transpech jako doprovod, to chápu, to se dělá...mluvim tady o plných transportech off armou které se utopili o jedinou biremu...tzn. samotných transpech...tisíce vojáků tam zdechly protože neměly jedinou ohnivku k sobě, to je vrchol lamáctví...v životě bych takovou kravinu neudělal, tomu jsem se u vás smál, tohle neděláme, povídáš lži;)...poslat 100 transpů plných armou jen tak:D to už se opravdu nedá považovat za fake útok...
hlavně, že vy jste něco v útoku předvedli, řekni mi, kdy vy ste útočili? jinak než je výše popsáno? ok sem tam něco přijde ale to je kapka v moři...jak jsem psal...žebříčky mluví za vše...a nevymlouvej se na biremy k pyramidě prosimtě...to je jeden ostrov...my jich bráníme šest...a off body stále rostou...
btw. nepotřebuju ze sebe dělat hlupáka, to tu bohatě zvládáš ty hned vedle lhaní...
 

DeletedUser

Guest
kdy mi jsme utočily? si děláš snad srandu ne??? to byl ten jeden móc velký utok ze tří stran, od nás od Bratrstva a od Tauru, a to bylo poprvé ty šašku kdy se tak zavařil server že mé utoky přijely až o 20 minut později než měly, to bylo poprvé kdy se to tady řešilo. tak bud tak hodný a nemel tady blbosti... a k těm utokům od vás, mám jedno město skoro ve středu vaší ali a nebyly jste ho schopný dobýt ;) takže asi nejste o moc dobrý utočníci jak mi ;)
 

DeletedUser

Guest
tady se to řešilo? nebo jste spíš břečeli a stěžovali si jak nám support nadržuje a jak podvádíme?;)

každopádně napíšu to znovu, podívej se do žebříčků a řekni mi, kdo je tady útočník ty šašku
 

DeletedUser

Guest
hele šášo :D já jsem vás neobvinil, že podvádíte ;) já jen reagoval na to jak se tady obouváš do HAHA a meleš tam nesmysly, vím jste opravdu dobří hráči co to hrát umí, máte více bodu a bla bla bla. že jsme lamky co neumí utočit? to vy jste toho na nás taky moc nepředvedly, proto jsem to výše napsal, už chápeš???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru