• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
huntere , nech je maji svoji pravdu :) az zjisti ze si jde poslat podporu i bez casovace aby ti to hazelo +- tak je asi mrskne k zemi a puknou , tak jako po tom ze zjistily ze mame program na posouvani casu v grepolisu :)

jsou to preci jen zkuseni a dobri hraci , mistri strategie a hlavne slunce se toci kolem nich :) at v tech predstavach ziji dal :) blaznum se nema odporovat :)
 

DeletedUser

Guest
my se bavime o tom ze vsemohouci hahaha je lamka ...a vetsina ######nich odpovedi je smerovana ji ..tak nevim proc se do toho montujes ty? bavi se nekdo o tobe? nebo uz si dorazil oldo ? :)
 

DeletedUser

Guest
tak je to tady veřejná debata ne?? nebo jestli jste uzavřená společnost ;) hele za tohle **** dostaneš poznámku od moderátorů bejku;) já jsem to taky dostal za "cenzuru" už tady nemáte Sultána co by vás bránil tak to ber jako malinkou připomínku k vyjadřování na forku ;)
 

DeletedUser

Guest
já zase reagoval na nesmysly co píše haha...hrozně mě pobavilo její vyjádření, že se tu celý rok bráníme vám útočníkům, už chápeš???

tohle je sice mimo to o čem sem se bavil ale dobře napíšu to, očividně toho na vás moc předvádět ani nemusíme...

ani jsem nenapsal, že neútočíte vůbec - třeba té vaší akce jsem si všimnul, ale jen jsem psal, že ty vaše útoky jsou pouze kapka v moři, že to vaše útočení je o ničem (v reakci na to, jací jste údajně podle vaší diplomatky útočníci)
a stále si myslím, že je rozdíl poslat pár zakouzlených birek nebo transpů jako fake než posílat plnou flotilu třeba 300 birek, nebo plné transpy bez doprovdu...to bych řekl je dosti drahej fake, pokud by to ovšem měl fake být...

takže se zeptám, už chápeš šašku??? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jste jak malí kluci :D Když už se musíte navzájem urážet, zkuste to nedělat aspoň tak šíleně okatě a bez těch otevřených pochybností o mentální způsobilosti dalších osob, ju ? ;)
 

DeletedUser

Guest
to Hunter
- ode mne si nikdy nemohl videt utok full arnou pesaku beu ohnivky, takze kdopak tady lze? ja ne .o)) OKI, takze je to cista rovnice, neutocim takto, takze nejsem lama, diky .o))) za uznani .o)))
- birky k pyramide? podivej se co je na konci vety, chechtajici se smajlik, byla to ironie, ale to asi nepoznas v tom navalu vzteku .o))
- na nas toho moc predvadet nemusite? to je pravda, taky jste to jeste neudelali. vzpominejte, na syndrykse, na Anhatara , na mesta u divu a dalsi a dalsi .o))

to Anhatar
-oni si vazne, ze jsme tupci a nevime kde mame mesta, nebo je mozny ze na ty nase, vase mesta uprostred jejich ali jeste neprisli .o)))
-pamatujete na sandrykse, jak UNi sebral mesto uprostred ali a jim trvalo nekolik kolek nez mu ho sebrali a nakonec to sadnryks stejne vzdal, protoze prisli divy a byla priorita jinde. hlavne ze jsou utocnici a nejsouschopni sebrat jedno mesto obklopene svymi mesty, kdy dalsi nase mesta jsou daleko .o))

to lucca0
-vsemohouci haha? diky za uznani, ale myslis si o me vice nez ja sama, stavis me na piedestal, uplne zbytecne,tam stat nechci .o))
- odpovedi jsou smerovany ciste na me?a ty si myslis ze si toto o vas myslim jen ja? nebud labut .o))
- kde beres tu jitotu, ze vy jediny jste ti nejlepsi, nejchytrejsi atd... ja jsem ######ni. ne jen se vas nebojim, rada provokuji a proste rada se bavim. a tato hra je o zabave .o))
- to jak nas urazis, ze jsme ######ni, k nam ani nedojde, protoze inteligenta muze urazit zase pouze jen inteligent a ten by se nikdy nesnizil k tem urazkam co tady pises ty .o)


to Sergeras
dekuji .o)
 

DeletedUser

Guest
sorry, smajlíka jsem tam neodhalil...natož tu ironii jsem v něm nepoznal...máš tam těhle znaků milion tak je nevnímám..bez urážky

ok, útok birkama taky nebyl na tebe, nebylo to určeno žádnému nicku konkrétně, bylo to myšleno na to, jak se tady snažíš srovnat naše fake útoky které jsou tak poslané záměrně a "full útoky" některých vašich hráčů co posílají birky nebo nekryté transpy (sic taky se záměrem ale dosti pokulhávajícím)

sandryk je bezesporu kvalitní hráč, umí, ví, nevymlouvá se na nesmysly a ještě u toho je dost často - proti němu nemůžu říct ani bů, těžký soupeř, dobrý bojovník...
na druhou stranu, sandryk tam byl dlouhou dobu bez povšimnutí, mohl si stavět - nedělal problémy až pak za čas zase začal vystrkovat růžky a to umí, to už jsem psal

ještě jedna věc...proč si tu nenechala to hlášení o lubosově útoku? už ti někdo vysvětlil k čemu se takový "útok" používá a proto si to radši stáhla abys nebyla zase za hlupáka? nebo ti to už došlo proč to takhle luboss poslal?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
konecne nejaka rozprava, ktera neco rika a my smysl.
taky bez urazky (kdyz uz nemuzu toho smajlika )

sorry, ale to proc to Luboss dnes poslal jsem nepochopila. bylo od zacatku jasne ze je to fake. takze zadna traga a zadna zmena ve meste. jedine na co jsme prisli, ze je to vase nova strategie, chcete nas unudit .:p
ale diky za body, byly uplne zadarmo .o))
 

DeletedUser

Guest
jedna mala oprava. na zacatku teto diskuze jsme psala ze jen my co mame mesta na ostrove divu, jsme od vas dostali 200 000 bodu, pardon dostali jsme cca 245 000 obrannych bodu. to v tom nejsou zapocitame dalsi tisice ostatnich hracu kteri podporovali.

kdyz se podivam na Vase utocne, tak zdaleka nedosahuji techto cisel. Tak kdo tady topil ty svoje kotata. :cool:
a jeste jedna mala poznamka, prijelo mi dost utoku, kde utocili pesaci, byly u nich onivky, ale vylodila se tak jedna nebo 2 lodicky a zbytek se utopil. a nase ztraty? treba 10 birek a 50 pesaku. Tak to se moc nelisilo od toho za co si se vysmival nam .o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to nema ani smysl komentovat :) , snad jen ze za to topeni sme dostaly 500. 000 off bodu ale to se ti zrovna moc nehodi k povidani ze :)
zautocilo zhruba 15 lidi a mas z toho druhy vanoce :)
takze si pis dal ty tvoje vymysli a krm tim svoje spoluhrace ... kdyz ti to maji potrebu bastit tak v tom pokracuj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslim, že jsi taky napsala, že obránci jsou tu zvýhodněni, s tim souhlasím, takže proč tu píšeš, že jste získali víc obranných bodů než mi útočných? to ti nidko nevyvrací...tak je to nastaveno, vždycky to tak bylo, vždycky to tak bude, obraných bodů je víc než útočných...s tím nic neuděláme...
(vyjma toho, když někdo trefí cizí offku samozřejmě, což tady v plánu nebylo když jsme jeli rozbít beton...a to svůj účel splnilo)

se ztrátama se musí počítat vždy, nepopírám, že se tam toho spousta utopila, ale je rozdíl utopit transpy s doprovodem kde je aspoň šance na úspěch, kde je ten útok dobře postaven, a kde při nejmenší aspoň ten doprovod sundá těch pár birek, než poslat na srmt samotné přepravky nebo birky, které neudělají vůbec nic...to se ti snažim vysvětlit, proto ty lamy...

ale dál piš jak to byly body zdarma a jak děláme stejné chyby jako vy...očividně tomu věříš
 

DeletedUser8066

Guest
Dobrý den,
nedá mi to abych opět nepoděkoval za povedenou víkendovou akci
od členů kukuřičné aliance na ostrov s jediným divem, který ještě nemají ve svém držení.
Rádoby vtipným komentářům bych chtěl předejít tím,
že zde již hraji výhradně jako obránce tohoto divu a musím řící, že mi až zraky přecházejí nad vybroušenou útočnou taktikou,
kterou se tu zemědělci s rohem na čele několik minulých měsíců holedbali.
Díky Vám za skvělé představení.
P.S. Pro jistotu neuvádím počty získaných bodů, aby tu některý chytrák zase neházel statistikami z grepostatu.
 

DeletedUser

Guest
Od člověka který má v držení právě jeden ostrov s divem to zní jako špatný vtip..
pokud to dobře chápu tak na divy prohráváte 1:6 a ještě se smějete? wau, klaním se tleskám..
 

DeletedUser8066

Guest
Koukám, že se bývalý nezaujatý hlavní moderátor
opět ukázal jako skvělý glosátor.
Ještě, že jsi tady, už jsem si myslel, že se všechny kukuřice přesunuly podvádět a švindlovat jinam.
 

DeletedUser

Guest
heh, pomery na Thete neznam, ale jestli je to tak, jak pise Sultan (mate jen jeden Div), tak ten tvuj prispevek je naprosta blamaz

nikdo na tvuj prispevek nereaguje (tedy nevim, jestli Sultan na Thete hraje, ale tusim, ze ne) a ani se tomu nedivim, tva reakce je totiz docela podivna, kdyz se chvastas jednim ubranenym Divem, kdyz nekteri uz maji sest (pokud je tomu jinak - omlouvam se)...
 

DeletedUser8066

Guest
heh, pomery na Thete neznam, ale jestli je to tak, jak pise Sultan (mate jen jeden Div), tak ten tvuj prispevek je naprosta blamaz

nikdo na tvuj prispevek nereaguje (tedy nevim, jestli Sultan na Thete hraje, ale tusim, ze ne) a ani se tomu nedivim, tva reakce je totiz docela podivna, kdyz se chvastas jednim ubranenym Divem, kdyz nekteri uz maji sest (pokud je tomu jinak - omlouvam se)...


Ano je to jinak!


A kterou pravdu máš na mysli, Ty rovněj a nezaujatej Tyrane
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jen upozorňuji že hádky, napadání a případné urážení ostatních členů fóra zde nebude tolerováno....:hmm
 

DeletedUser

Guest
takove jednani opravdu miluji, ja se tu snazim normalne diskutovat a dostava se mi takovych reakci
ja jsem predlozil fakta, ktera znam (nerikam, ze vim, ze jsou stoprocentne pravdive, ale proste se snazim rozvinout debatu) a ty reagujes takto
co je jinak? to je opravdu tak tezke odpovedet konstruktivne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru