• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Litva.. jéé tam a v Lotyšsku jsou pěkný ženský:D

já netipuju, čekám až to Sarg vyluští
 

DeletedUser5002

Guest
hehe :) 0:3 od dánů :) jsem to věděl, pořád měli chytrý řeči, jak nedostávali moc gólů, já to nazýval náhodou, oni uměním.

Česká reprezentace je ve fotbale jen ostuda! Pamatuji si, jak jsem s napětím nedýchal, když bylo euro 96. To byl fotbal, za kterej jsme se nemuseli stydět, pak ještě euro v Řecku a obrat s Holanďany, poslední světlé okamžiky českého fotbalu, tam jsem poprvé byl nasranej na Baroše, když mu míč z rohového kopu od Řeků prosvištěl okolo hlavy a já měl dojem z jeho reakce, že tam jen stál a ani nevěděl, proč skáče. Tím zazdily éru českého fotbalu.
Ještě bych možná zmínil Bombera v Itálii 1990 proti Kostarice, to taky bylo dobré.(mé fotbalové začátky :) doteď vidím, jak skáče a dává tuším poslední gól hlavou :)
Avšak potom ....MS 2006 .... porazíme USA 3:0 ... a zbytek sprasily. Euro 2008 ... tragedie ....od té doby nemám rád Čecha. Podle mě byl vždycky klikař a spíše má víc štěstí než rozumu a pouze to umí prodat :) Ale to, že vedeme 2:0 nad turky a pak dostane tak trapný góly, to mě přesvědčilo, že my už na fotbal na vrcholové úrovni prostě nemáme. Né ve složení, které máme, né s trenérem kterého máme, né se svazem který máme.

Dokavať to bude jen proto, aby zviditelnily některé hráče, aby měli pro agenty větší cenu, bude to pořád ostuda.

Navrhuji, aby ČR odteď, až do volby nového trenéra reprezentovala Plzeň, protože má jak dobrého trenéra, tak rozumný tým a narozdíl od naší repre, hraje fotbal.

Teďka si ještě čtu reakce trenéra atd .... dle mého už to dávno je konec naší účasti v Brazílii a to, že říká, že jak nevyhrajeme v Armenii, je jeho konec .... Ják může být někdo takhle povrchní. Za trenára De-Bílka se zprasilo vše co šlo, měl skončit už dávno a věděl to, je to prostě tlačenka a já to tak nemám rád :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hehe :) 0:3 od dánů :) jsem to věděl, pořád měli chytrý řeči, jak nedostávali moc gólů, já to nazýval náhodou, oni uměním.
po bitvě je každej generálem:) já zapoměl že azazel ví vždycky všechno:) teď nám napiš jak dopadneme v příštím zápase, a přihoď přibližné časy gólů ať si Tvé znalosti ověříme:)
 

DeletedUser5002

Guest
Nebudu to brát jako flame .... a odpovím ti.
0:3 jsem netipoval, já vůbec ten výsledek netipoval, ale věděl jsem že to bude blamáž, jako všechny naše ostatní utkání!!! Nejsem sázkař, i když jsem to už párkrát zkusil.
Příště si možná tipnu, ale ne s tebou, abych pak poslouchal chytrý řeči. Tipnu si maximálně pro zábavu. Není to o tom, že bych nefandil českému sportu, ba naopak, ale to co předvádí za poslední 4 roky ve fotbale je ostuda a měl by nároďáku šéfovat dle mého někdo jiný.

Došlo mi, že budeme hrát v Armenii....
Tak oka
Jestli nastoupí Rosický tak v Armenii vyhrajeme 1-0. Pokud nenastoupí, tak stejným rozdílem prohrajeme. Maximálně vydřou plichtu 0:0 a Armenie nakonec senzačně postoupí na MS když v posledním zápase porazí Italii v Italii 1-0 :)

PS: Důvod, proč si myslím, že by se měl změnit trenér je, že výsledky sami z nebe nespadnou a dle mého Bílek je více manažer než trenér. Já bych volil Vrbu, i když Plzeňáci by mi to nikdy neodpustily :D protože příjdou o Ligu Mistrů :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravíčko!
Jakto že, se tady nediskutuje?
Povídejte, přehánějte, jak se máte? Co děláte?
:D
 

DeletedUser8319

Guest
tak já né moc dobře, zítra nás chtějí ve škole psychicky zabít! během čtyř hodin píšem 5 testů! Je to normální? :O
A co ty Izmaeli?
 

DeletedUser

Guest
Jonik skončil?
Velká škoda, drž se Joniku, v životě vše nej. :)
 

DeletedUser5002

Guest
Taky na to koukám ... njn o jednoho dobrého člověka méně. Napadlo mě to už včera, když jmenoval Sargerase zástupcem .... to mnohé naznačovalo.

Joníku .... no snad tě nevidím naposledy :) to už tu párkrát bylo, ale svět je malej :)
Přeji ti měj se fajn a užívej si života. Snad se ještě třeba uvidíme na tom srazu .... taky mě to čeká a chtěl bysem se ještě podívat do tváře křiklounům, ale i lidem, co si jich vážím.

Ale chci požádat o jednu důležitou věc moderátory, popřípadě Sargerase a to .....

Nevím, zda to udělal sám Joník jako reakci řeči o změně názvu tohoto tématu, ale chci aby se tomuto vláknu vrátil název, který měl, když vzniklo a ten aby se zachoval případně do další čistky. Myslím, že Joník si zaslouží za svou práci minimálně stejné uznání jako kdysi Morfeus.

Tudíž, vraťte posezení u Joníka!!! Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
joniku, měj se fajn i ja se přikláním k obnovéní názvu, aspon na čas :)
 

DeletedUser231

Guest
Jonik se tu samozřejmě ukáže, to se nebojte :)

Tak povídejte, taktéž u vás sněží? U mě (Vysočina) tedy áno...
 

DeletedUser

Guest
U nás prestalo ale doobeda to bol celkom mazec :D Aj u vás niečo napadalo??
 

Thasoss

Grepolis tým
Několik dní čisto od toho sněhu (konečně), ale jasná obloha stále není. Dnes bylo kupodivu i teplo, že stačila mikina :)
 

DeletedUser231

Guest
Pořád a stále sněží... kdo zítra nepůjde do školy kvůli sněhu? :p
 

DeletedUser1820

Guest
U nás sněží a jak to tak vypadá, tak bude sněžit i nadále. A pokud ráno nepojede bus, tak se vůbec nebudu zlobit :D
 

DeletedUser231

Guest
Tak kdo by se kvůli tomu zlobil, že ano :) Omluvenka jasná: Nejel autobus :D

Ovšem nezávidím řidičům osobních automobilů :?
 

DeletedUser1820

Guest
Taky nezávidím. Za tu dobu, co jsem doma, tak jsem neviděl projet cestáře :D A nebo jsem slepej :D
 

DeletedUser231

Guest
Taky sranda... Známej jezdí s kamionem a volal na ústřednu silničářů:
Z = Známej, O = Operátor

Z: Dobrý den, můžete sem poslat sypače?
O: Zrovna mi přijel..!
Z: No jo, to je pěkný ale zapomněl tu něco nechat!
O: A co?
Z: No třeba sůl.
O: Nejste nějakej chytrej?

Zhruba tak nějak no :D
 
Nahoru