• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

jo ty odměny to je úlet, k čemu mi je prosím vás 8 ohnivek? nebo 8 mantikor??? to je fakt směšné
 
A opet dokazali ze zpetna vazba je o nicem a my birkari jsme diskriminovani.

Ale nezklamali, dalo se to od nich cekat.
 
Omlouvam se nezklamali, totalne prestrelili.
Dali dve jednotky, ktere se hodi do utoku i obrany a dve ktere se hodi jen do utoku, ale jednotky, ktere se hodi jen do obrany zase nedali.
Ale nechci byt zablokovana, tak nepouziji sproste slova.
 
je tam i bonus na rychlejší výstavbu měst, tak je ber, ať rychleji vystavíš město a můžeš utéct na kraj mapy. tam po tobě nikdo nepůjde.
 
Zombii co je s Tebou a hodne dalsimi lidmi problem?
Napisu ja nebo treba Habi svuj nazor, zadneho hrace slovne nenapadame, ale vzdycky se najdou takovi jako Ty, ze misto nejake zpetne vazby musi proste rejpat.
Rozumim , ze mas nejaky problem, ale nemuzes ho resit nekde jinde, misto slovniho napadani hrace?
Nejsi jediny ktery ma s mojim stylem hry problem, ale holt se s tim musis nejak vyporadat. Ja hraju ve svem volnem case a hraju tak jak mi to vyhovuje a zadne Tvoje kecy a dalsich podobnych jako jsi Ty, muj styl nezmeni.
 
Zombii co je s Tebou a hodne dalsimi lidmi problem?
Napisu ja nebo treba Habi svuj nazor, zadneho hrace slovne nenapadame, ale vzdycky se najdou takovi jako Ty, ze misto nejake zpetne vazby musi proste rejpat.
Rozumim , ze mas nejaky problem, ale nemuzes ho resit nekde jinde, misto slovniho napadani hrace?
Nejsi jediny ktery ma s mojim stylem hry problem, ale holt se s tim musis nejak vyporadat. Ja hraju ve svem volnem case a hraju tak jak mi to vyhovuje a zadne Tvoje kecy a dalsich podobnych jako jsi Ty, muj styl nezmeni.
Presne tak babčo.. nech si svoje problémy a komplexy rieši niekde inde
 
Zombii co je s Tebou a hodne dalsimi lidmi problem?
Napisu ja nebo treba Habi svuj nazor, zadneho hrace slovne nenapadame, ale vzdycky se najdou takovi jako Ty, ze misto nejake zpetne vazby musi proste rejpat.
Rozumim , ze mas nejaky problem, ale nemuzes ho resit nekde jinde, misto slovniho napadani hrace?
Nejsi jediny ktery ma s mojim stylem hry problem, ale holt se s tim musis nejak vyporadat. Ja hraju ve svem volnem case a hraju tak jak mi to vyhovuje a zadne Tvoje kecy a dalsich podobnych jako jsi Ty, muj styl nezmeni.
já nikde neviděl zpětnou vazbu, jen vzlykání. a ani po opětovném přečtení mého příspěvku jsem nikde nenarazil na slovní napadení hráče. můj problém je lidská hloupost. ps: s tvým stylem hry nemam problem
 
Omlouvam se nezklamali, totalne prestrelili.
Dali dve jednotky, ktere se hodi do utoku i obrany a dve ktere se hodi jen do utoku, ale jednotky, ktere se hodi jen do obrany zase nedali.
Ale nechci byt zablokovana, tak nepouziji sproste slova.
Jestli to nebude tím, že deff jednotky v eventech většinu lidí nezajímá, u off to bude o trochu lepší. V eventu taky prioritizuji prozírku a letky, pak vše ostatní...

To vztekání nad tím, že odměny jsou drahé a je jich málo... Spíš mi to přijde jako vztekání, že se bude muset o využití odměn přemýšlet a nebude to kotlík s plným inventářem letek. Nicméně komunitní odměny jsou dost silné, zvláště na novém světě, ale opět k tomu je potřeba přemýšlet a být aktivní, aby je někdo efektivně využil...
 
pořád jsem nepochopila jednu věc, proč jsou odměny přidělovány podle počtu měst... pokud začínám, mám jedno město a jsem na ostrově s někým, kdo má 10 měst, tak kromě toho, že mě může prudit doaleluja, protože si přeposílá surky a jednotky, tak je navíc ještě zvýhodněný eventy, kdy dostane několikanásobně víc než já... může mi někdo vysvětlit smysl?
 
pořád jsem nepochopila jednu věc, proč jsou odměny přidělovány podle počtu měst... pokud začínám, mám jedno město a jsem na ostrově s někým, kdo má 10 měst, tak kromě toho, že mě může prudit doaleluja, protože si přeposílá surky a jednotky, tak je navíc ještě zvýhodněný eventy, kdy dostane několikanásobně víc než já... může mi někdo vysvětlit smysl?
Já bych potřeboval vysvětlit smysl tvé stížnosti. Jakože se ti nelíbí, že komunitní odměny dostanou úplně všechna města na daném světě a je to tedy nefér? Jak by to podle tebe mělo být? Počet měst, které dostanou odměnu, by se měl rovnat počtu měst nejslabšího hráče na serveru?

Jestli fakt stížnost směřuje na toto, tak to je dobrá haluz :oops:
 
Já bych potřeboval vysvětlit smysl tvé stížnosti. Jakože se ti nelíbí, že komunitní odměny dostanou úplně všechna města na daném světě a je to tedy nefér? Jak by to podle tebe mělo být? Počet měst, které dostanou odměnu, by se měl rovnat počtu měst nejslabšího hráče na serveru?

Jestli fakt stížnost směřuje na toto, tak to je dobrá haluz :oops:
RITABEN myslela nejspis odmeny za bitevni znamky, kde to je odstupnovane podle podctu bodu hrace myslim. O komunitni odmeny se podle mne tady nejedna, to dostane kazdy stejne.

Tady muze byt kompenzaci moralka, ktera kdyby nebyla zneuzivana, mohla by byt automaticky na kazdem svete.
 
Nahoru