• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

Hojte jsem tu nový a hned mám otázku, když je vyvolaná vzpoura a sedne kolka ve stejný čas jako podpory, proč podpory nejsou vzaty před útokem ale až po ? je to tak správně ? Díky za vysvětlení
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zpravidla platí, že pokud více rozkazů má na vteřinu stejný dopad, dorazí nejdříve ten, který byl také nejdříve odeslán. Nicméně není to 100% pravidlo. Vývojáři záměrně nikdy neobjasnili, jaká se za tím skrývá logika.
 
D9ky, škoda je to sice nelogické zejména z pohledu toho kdo se brání, ale chybami se člověk učí, škoda že jsem to nevěděl před tím než jsme přišli o město. Díky za vysvětlení
 

Thasoss

Grepolis tým
@zingaro Yes, I had to remove your comment because it has been half-typed in Italian, but you should have got a notification with the explanation of removal. Only Czech, Slovakian and English languages (for non-Czech/Slovakian nationalities) are allowed on the forum as other forum members may not understand different languages.
 
Nahoru