• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

Hojte jsem tu nový a hned mám otázku, když je vyvolaná vzpoura a sedne kolka ve stejný čas jako podpory, proč podpory nejsou vzaty před útokem ale až po ? je to tak správně ? Díky za vysvětlení
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zpravidla platí, že pokud více rozkazů má na vteřinu stejný dopad, dorazí nejdříve ten, který byl také nejdříve odeslán. Nicméně není to 100% pravidlo. Vývojáři záměrně nikdy neobjasnili, jaká se za tím skrývá logika.
 
D9ky, škoda je to sice nelogické zejména z pohledu toho kdo se brání, ale chybami se člověk učí, škoda že jsem to nevěděl před tím než jsme přišli o město. Díky za vysvětlení
 

Thasoss

Grepolis tým
@zingaro Yes, I had to remove your comment because it has been half-typed in Italian, but you should have got a notification with the explanation of removal. Only Czech, Slovakian and English languages (for non-Czech/Slovakian nationalities) are allowed on the forum as other forum members may not understand different languages.
 
Nahoru