• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Tak určitě :)

Ano nemám je rád :)

Dobře tak mi do osobky napiš adresu kdyžtak :)

No vidíš já dal na jeho slovo že bude aktivní :) a že bude hrát na 100% bohužel :)
Jestli se chceš porvat, tak zařiď ring, vezmi si rukavice a můžeme tam. Určitě se nebudu rvát někde na ulici s kdejakým vágusem :)

Podělal jsi alianci celé divy, dá se říci celý svět jak jsi se rozhodoval a teď se to tu snažíš obhájit
 
spis moc testosteronu :D
flucht2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jako bude nas to zajímat určitě ale teď se tu domlouvá fight mezi Milan125cz a Th0rsttem :D
Pevně věřím, že je to jen legrace a nebudeme muset nic předávat PČR a našemu právnímu oddělení (i takové situace byly). Pamatujte: Jsem tu ve svém volném čase a zadarmo. Tak ne že kvůli vám budu chodit na služebnu poskytovat součinnost! :D
 
Pevně věřím, že je to jen legrace a nebudeme muset nic předávat PČR a našemu právnímu oddělení (i takové situace byly). Pamatujte: Jsem tu ve svém volném čase a zadarmo. Tak ne že kvůli vám budu chodit na služebnu poskytovat součinnost! :D
Podle všeho by to mělo být normálně v ringu a podle nejakejch pravidel :D ale Milan se prej stejně ještě neozval
 
Jestli se chceš porvat, tak zařiď ring, vezmi si rukavice a můžeme tam. Určitě se nebudu rvát někde na ulici s kdejakým vágusem :)

Podělal jsi alianci celé divy, dá se říci celý svět jak jsi se rozhodoval a teď se to tu snažíš obhájit
Ano. Ring, kamery, světla a diváky. Udělejte z toho Grepo event století. Koupím si klidně VIP ticket. Doporučuji najet na podobný byznys jako má clash of stars :p
 
Nahoru