• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Tak určitě :)

Ano nemám je rád :)

Dobře tak mi do osobky napiš adresu kdyžtak :)

No vidíš já dal na jeho slovo že bude aktivní :) a že bude hrát na 100% bohužel :)
Jestli se chceš porvat, tak zařiď ring, vezmi si rukavice a můžeme tam. Určitě se nebudu rvát někde na ulici s kdejakým vágusem :)

Podělal jsi alianci celé divy, dá se říci celý svět jak jsi se rozhodoval a teď se to tu snažíš obhájit
 
spis moc testosteronu :D
flucht2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jako bude nas to zajímat určitě ale teď se tu domlouvá fight mezi Milan125cz a Th0rsttem :D
Pevně věřím, že je to jen legrace a nebudeme muset nic předávat PČR a našemu právnímu oddělení (i takové situace byly). Pamatujte: Jsem tu ve svém volném čase a zadarmo. Tak ne že kvůli vám budu chodit na služebnu poskytovat součinnost! :D
 
Pevně věřím, že je to jen legrace a nebudeme muset nic předávat PČR a našemu právnímu oddělení (i takové situace byly). Pamatujte: Jsem tu ve svém volném čase a zadarmo. Tak ne že kvůli vám budu chodit na služebnu poskytovat součinnost! :D
Podle všeho by to mělo být normálně v ringu a podle nejakejch pravidel :D ale Milan se prej stejně ještě neozval
 
Jestli se chceš porvat, tak zařiď ring, vezmi si rukavice a můžeme tam. Určitě se nebudu rvát někde na ulici s kdejakým vágusem :)

Podělal jsi alianci celé divy, dá se říci celý svět jak jsi se rozhodoval a teď se to tu snažíš obhájit
Ano. Ring, kamery, světla a diváky. Udělejte z toho Grepo event století. Koupím si klidně VIP ticket. Doporučuji najet na podobný byznys jako má clash of stars :p
 
Nahoru