• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser9295

Guest
Tak my až to budeme mít dostavěný tak se ozvem, ju?? :D
 

DeletedUser8368

Guest
Tímto bych chtěl veřejně poděkovat za celou Ztracenou legii alianci ****** za odvážný leč marný pokus o osvobození města! Cením si toho a opravdu krásná podívaná :)

105 protiútoků, 371 padlých letek, 9090 padlých OL! Bravo ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Jsem odpůrce podobných masakrů, kvůli jednomu městu. S takovou armádou se dají zabrat desítky měst jinde a další desítky jinde ubránit, ale o hvězdách, jsem nikdy nepochyboval (Pominu špatný začátek kvůli problémům 7czeka). A ty co k nim šly, tak proto, protože proti Vám budou bojovat až do konce. Uvidíme čí konec to nakonec bude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tímto bych chtěl veřejně poděkovat za celou Ztracenou legii alianci ****** za odvážný leč marný pokus o osvobození města! Cením si toho a opravdu krásná podívaná :)

105 protiútoků, 371 padlých letek, 9090 padlých OL! Bravo ;)

Nooo ale měl si chvíli nahnáno co? :))) bylo to napínavé :)))

Tak my až to budeme mít dostavěný tak se ozvem, ju?? :D

Tak co? :D:D brzy končí obchod tak bych potřeboval použít prozíravost :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9295

Guest
Tak si jí schovej do inventáře 2x do tejdne tady dřepim ve 4 ráno u kompu a uhejbám, tak nedělej že jako na něco čekáš:D:D, anebo si najdi ještě větší lamy na jinym konci ;)
Ještě to nemáme :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Inormace pro všechny:
Na světě Achilles byl nastavený povodňový DoN a to z důvodu, že někteří hráči nemají přístup na hru, jiní se podílejí na pomoci při povodních apod.
Proto všechny aliance, které toto rozhodnutí podporují si přidali do názvu DoN. Zatím je v platnosti do čtvrteční půlnoci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Klobouk dolů všem aliancím, které toto budou dodržovat :) Většinou se na toto moc ohled nebere... právě naopak.
 

DeletedUser5002

Guest
Souhlas, ale i nesouhlas.
Nemám rád, když někteří parazitují na neštěstí druhých.
Každý tento rádoby samaritán, je ve skutečnosti jen obyčejný prospěchář, který si hraje na dobrodince, nicméně záměr je vždy stejný.
Udělat si očko, zviditelnit se atd.

A pokud si myslíte, že je to lež a jen ubohost jednoho Firsta, tak se podívejte na politiky, jaká najednou panuje shoda, jak jsou všichni hodný a milí, ale ve skutečnosti se každý snaží jen urvat co nejvíce hlasů, stejně tak, jako ty co tu píšou o DoN.

Myslím, že podobné dohody, by měl když už, tak uzavírat suport jako neutrální strana. Pokud by s tím přišel a navrhnul to, řeknu ano, je to v pořádku a zapojíme se, ale pokud s tím přijde třeba Beduín, o kterém si myslím své a vím co píše, jak se vyjadřuje, jak se chová, jakej je atd, tak vydím jen Hyenismus.
 

DeletedUser

Guest
Nemusíme koukat na politiky, stačí se kouknout na Firsta. Naštěstí on a jeho BN na tomto světě už dávno nehraje. Jediný co tam dokazáli, hodit flintu do žita a zdrhnout.
 

DeletedUser5002

Guest
A vida ho, prospěcháře, jak se hnedka ozval. Hele ty už jsi na mě parazitoval dost dlouho.

Jediné, co jsme dokázali na Achilovi, bylo z nuly se dostat úplně na vrchol a porazit BZJM, což byla nejlepší aliance toho světa ty troubo.

Pleteš se i v tom, že už tam nehraji, stále tam jsem ..., ale to není jen omyl, to jsou tvé úmyslné lži, které si vymýšlíš stále dokola.

To, že jsme tam po roce a půl či jak dlouho skončili ... to se stává, ale to, že ty sem nikdy nepíšeš nic jiného než jen provokace na mě, to je pravidlo. Ale chápu, že na nic jiného nemáš.
 

DeletedUser6936

Guest
firste, přestan tady otravovat vzduch. tady na tom foru už nemáš co dělat, to že se jednou za týden přihlásíš na achylles, aby jsi tam byl vedený, neznamená že hraješ.

k tvým obvyklým lžím se ani vyjadřovat nebudu, lžeš sám sobě natolik, že tomu i věříš, to je politování hodné.
ale to jak jsi se svými pár loutkami zdrhl a nechal zbylé členy "své" aliance na holičkách, to přesně vystihuje tvůj charakter.
a bezejmenné jste samozřejmě uplně zničili:)))))) ale k tomu se asi spíše vyjádří někteří bývalí členové:))
na foru omikronu si ještě piš ty svoje bláboly, tam jsme ještě daleko, tak do restartu ještě pár měsíců máš:))
 

DeletedUser5002

Guest
Jediný, kdo tu otravuje vzduch jsi ty a spol.
Stále stejný ťulda. Opět jsem u toho .... měsíc nenapsali, ale jen můžou urážet, snaží se. Nic jiného nemůžou a ani neumí....

Kdypak já jsem kdy lhal? ...., já to nemám zapotřebí.

Naše hráče, jsem nenechal na holičkách, ale doporučil jim přestup k Hvězdám, ale jak by jsi to ty mohl vědět, taková lama .....

Nezničili jsme BZJM? A kdo se k tomu vyjádří? jen mluvte, možná Ariana, co tak moc trvala na tom, že BZJM musí rozpustit :)
Nebo zběh Xenička?

Proč se k Vám nepřidal Aldo? Asi proto, že o Vás pochyboval či Vámi pohrdal, stejně jako my všichni.

"jak jsi se svými pár loutkami zdrhl" Tohle by mě jako hráče BN urazilo, ale ještě záleží na tom, kdo to řekne.... o tebe si nikdo neopře ani kolo.... každej ví, že máš jen řeči ...... ale jak dojde na věc, tak jen skutek utekl.

Jinak četl jsem tvůj nevyrovnaný profil :) Jako hráč si nikdy nestál za nic a jako člověk ..... no škoda slov :)

Dodám jen, že není tvá starost, kde co píši a na tomto fóru můžu být stejně jako ty. Je škoda, že jsi jen zbabělí a za svými slovy si nestojíš jako člověk, ale pouze je vypouštíš bez toho, aniž by jsi věděl co říkáš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8368

Guest
Celá situace se má takto.
SH začalo jako každý svět honbou za spojenectvími. BN, Dobyvatelé začínající na jedné lodi se rozešli z důvodu že First neviděl perspektivní budoucnost v nás ve středu mapy a přidal se k našemu nepříteli. My se přidali k Legii a nepřítele jsme zničili. Tady pak začíná doba temna pro BN (tedy nic extra zhruba 10 měsíců neaktivity aliance jako takové).

Pak tu máme příběh Bezejmenných a Hospody u Mikeše, kde se žádná spojenectví neuzavírala. Jedněm to vyšlo druhým ne. To že se BN ke konci hry probrala a nějakým zázrakem využila rozhádané situace a situace kdy skončilo u Bezejmenných několik hráčů najednou a začala zabírat jejich města. Což jsme si mohli všichni počíst zde na foru, v OZtkách, s přídavkem kvanta urážek a povýšeneckých řečí.

Takže ano, přispěli jste k uspíšení rozpustit Bzmn, ale rozhodně jste to nezpůsobili :) tlačili jsme všichni (viz body v grepostatu tohoto období měla Legie asi 5ti násobek a 5x více hráčů nás rozhodně nebylo)

Nejde tady ani tak o lhaní, vlastně se mi moc líbí tvůj zápal do hry a to jak manipuluješ s lidmi v ali, to je svým způsobem geniální a patří ti za to má úcta! Ale někdy je třeba se zamyslet trochu realisticky co se kolem děje/dělo než takhle zaměnovat dějiny dohrávajícího světa s jasnými výtězi.

Zdravím
Xfan
 

DeletedUser5002

Guest
.... pche hodno xfana.

Takže uvedu to na pravou míru.

Takže dohoda s Dobyvateli byla jen na základě několika našich hráčů v dané oblasti a velmi rychle jsme to celé zrušili, ale to tuším ty nevíš, to jsi zrovna přebíhal z aliance do aliance.

Spojenci byli Doktor a spol, ale i ty jen chvíli.

To období temna, jak jsi to nazval, nebylo nic jiného, než naše neustálé boje s aliancemi BAN a BZJM a všemi ostatními na moři. Postupně jsme ty aliance ničili, či přidávali pod nás. Pravda, byli tam i společné zájmy, jako zničení BZJM. My se nahoru necpali, nám nešlo o vítěství, ale o ukončení BN s hlavou vztyčenou.
Což jsme i udělali, ale pak se objevili farmáři se zabetonovanýma městy a dělali hrdiny a když jim to nepomohlo, začali jezdit v noci. Proto jsme se rozhodli, že znovu rozdáme karty na světě, kde lze vyhrát a uvidíme, kolikrát přeběhnete z aliance do aliance.....

My jsme hráli celou dobu, celou dobu jsme bojovali, nefarmařili jsme si opuštěnky jako ZL!

My jsme hráli na M55, kde byla třikrát větší konkurence dobrých hráčů i nejlepší aliance.
My celou dobu sousedili s BZJM a tahali se o města.

Bez nás, vy by jste neměli nikdy šanci.
My bez vás by jsme vyhráli a taky jsme to udělali.

Vy jste zničili Inkfarta, možná, možná se mu jen nechtělo ten čas tu trávit.

Tady vůbec nejde jen o lhaní, přesně jak píšeš, vy si to prostě vše vymýšlíte podle toho, jak se Vám hodí a zaobalujete to pod intriky.
Ale dle mého Vám nikdo ty řeči ani nebaští.

ZL nikdy vítězové nebudou, vy jste pouze přežili na mrtvém světě na vlastních opuštěnkách a xfane, my si ještě máme co srovnávat a tentokrát ti noční útoky nepomůžou ..... uvidíme co jiného si se už naučil....

Ale jo, pořád je lepší co píšeš nyní, než jen urážky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Aha, teď už to chápu milí hochu, taky jsi jen chudák ...... My přátelé nebyli, pouze jsem tě šetřil a pozdě jsem si uvědomil chybu. I ty jsi byl jeden z důvodů mého znechucení.
Pomáhat někomu zabírat Alda a přitom si to ani nezasloužil .... Kdybych to věděl dříve, nikdy by jsi u mě ani nebyl ..... Aldovi jsme se posléze i omluvil, že jsem nevěděl, jakej jsi prevít zbabělej.

PS: Jinak to je normální, za pravdu se každej zlobí, to je ozkoušená zkušenost..

PS2 :A ještě jsi ani neměl dost odvahy stát si za tím, co jsi napsal a sám jsi to smazal ...., protože víš, že to jsou jen plky a urážky.
Já když něco napíšu, mazat to nemusím a stydět se za to taky nemusím. A když dostanu trest ... no tak to se stává, ale stále si stojím za tím co píši.

A koukám, že se asi zapojí do diskuze i zrádce a odpadlík z BN :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
To už jsem vysvětloval předtím.
Pravda bolí, to je fakt. A netykej mi, pro tebe jsem pan Firstazazel!
 

DeletedUser8027

Guest
chtěl jsem cosi napsat, ale ztratil jsem sílu, snad jen, že stačí se podívat do statistik, zde na fóru a bude mít každý jasno... pamatuji se jak johnka avizoval svůj konec na achilovi předem a nebylo to, že by byl v defenzivě, ale naopak, dařilo se mu. Nedařilo se mu jaksi na začátku, na moři 45 - u nás... a pak jste začali brát opuštěnky právě vy, po něm a po dalších, pokud si pamatuji. Body jak píše xfan taky mluví samy za sebe, hlavně ty tvoje, ale nejen tvoje... ZL měla mnohem více off bodů a to je fakt. Živě si pamatuji, jak jsi sám jezdíval s oblibou na noc a pak jsi se vztekal, když někdo jel takhle na tebe - co na to říci...
 
Nahoru