• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno
K usmevu jsi tady bohuzel jen ty a ty tvoje reci o bn ale to je tvuj problem dulezity je ze jsi pro grepolis nenahraditelny a ja hraju jak umim potrebuju a mam na hru chut a ztrata casu s tebou to je to mas pravdu
 

DeletedUser

Guest
Tady jde o čest a spravedlnost ve hře, kterou jsi ty Thassosi narušil svým zasahováním do ní. Do nepoctivé hry se nikdo z nás nevrátí, protože nemá smysl hrát něco takového. Úbytek hráčů, je věc normální, záměrné banování nepřátel a vedení těchto klanů, normální není :)
 
No a kdyz jsme u toho ze ja umim hrat jen v silnych aliancich tak ze ty zrejme bez pro tebe jak pises silnych hracu asi hrat neumis no nic pokecali jsme pekne preji ti prijemny den a hlavne v realu pac myslim ze to v nem mas zrejme tezky
 

Thasoss

Grepolis tým
Back to Reality: Pro nic takového žádný konkrétní důkaz nikdy nebyl. A to určitě víš. Pouze vaše ospravedlňování stavu aliance a svých dovedností. Bohužel, patrně jste se domnívali, že pokud je váš soupeř člen Týmu, tak vás to opravňuje tento fakt vyrovnávat porušováním pravidel, nesmyslnými urážkami vedenými skrze své názvy měst, profily... že? Víc k tomu dalších slov netřeba. .)

Zachraňte svou reputaci, vejděte na tento svět a ukažte všem, jak se to hraje. Každý se rád učí, není-liž pravda?
 

DeletedUser

Guest
Bn přeci nemá žádné silné hráče ... :D Víš každý, kdo nemá co říci, se brzy začne navážet do lidí, posléze do osobního života atd, tohle byla právě ta tragedie, proč toto fórum zaniklo a toto by měli modi řešit, ale místo toho aby to řešili, tak záměrně nechávali podobné provokace a pak to sváděli na Firsta.Těžko se pak divit tomu, že to zde všechno upadá.

Thassi, naše reputace je jak vidím pořád stejně kvalitní, protože za den se zde zdvojnásobil počet shlédnutí a není to zásluha dobré práce hlavního moderátora a ani žádného klanu jako třeba Inkognito, je to jen zmíňka o nás a i ty už jen propadáš do flame. Profesionál jsi nikdy nebyl a jak vidím, ani nebudeš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Počet zhlédnutí není o reputaci. :) Všichni čekáme a vyzýváme tebe a tvé společníky, abyste již šli hrát a namísto střílení do tmy bylo o čem konkrétním psát. Pak tato diskuse začne dávat smysl. Dosud jen záměrně víříš vody kontroverzními příspěvky, aby sis dokázal, žes něco dokázal. V tom není kvalita, v tom není ani kvalitní reputace. Odpusť.

Tato diskuse je pro hráče, co zde hrají, příp. pro ty, kteří se chtějí informovat o dění... nikoli pro chvástaly, kteří zde nehrají, ani zde hrát pravděpodobně nebudou...
 

DeletedUser

Guest
Počet shlédnutí, je o zajímavosti tématu. A já čekám, až očistíš Firsta. Chápu, že pro hru je dobrý každý hráč, jak jsem již řekl, za dobu tvého spravování, to tu šlo dle mého jen do kopru. A dosud, se zde zapojili hlavně jen provokatéři a bohužel i hlavní mod jak jsem psal jen flamuje, takže se ani není čemu divit.

Jinak se tu budu chvíli bavit s přáteli co mi píší a zase odejdu a vrátíme se možná třeba za rok, až ty tu nebudeš. Máme čas a her je hodně a kvůli tobě, zde rozhodně nebudeme :) Herně nejsi dobrý hráč a lidsky, to snad ani není třeba komentovat :)
 

DeletedUser7082

Guest
Places tady nad spatnym hrobem, unban ti admin stejne neda. A co vidim, tak se bez toho tveho firsta ani nevykadis, vzdyt jsi psal, ze patrite k nejlepsim, snad mi nechces rici, ze cela aliance stoji na jednom hraci..Zatim jste nejlepsi kecalove .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Začíná se tento svět již dostávat do stavu totální války a vyhraněných táborů? Nebo je to zatím takové bez DoNů, bez spojenectví... a každý bere to největší, na co stačí? :) Jaké jsou vůbec na tom světě poměry?
 

DeletedUser

Guest
Já také nečekám, že ho osvobodí on, toto může udělat pouze jediný člověk a to je Mikosansobi. Na tu zde čekám :) Když ona řekne, že to zůstane jak to je, popřeji jí krásný den a rozloučím se.
A thassi, užívej si, že sem díky mě zase někdo píše, kvůli tobě to určitě není .)
 

DeletedUser8979

Guest
Back to Reality: Podle mě by jsi si měl založit nějakou talk show,kdy by jsi mohl kecat s lidmi o problémech celého světa,protože ta nekonečná ukecanost a psání je vskutku fascinující
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
A kdo říká, že jí nemám? :) Důležité je si zachovat zdravý nadhled, to je to, co zde většině přispěvovatelů chybí ;) Včetně hl moda :)
 

DeletedUser9432

Guest
No nechci Vám zasahovat do diskuse pánové, ale rád bych taky něco přidal. Je pravda že first nebyl žádný svatoušek, ale vůdce to byl dobrý. A pokud vím, tak BN není pravé když tam není first. Ano dá s hrát bez něj, ale není to ono a to mi asi každý kdo kdy hrál v BN potvrdí.
A teď k tomu banování. Kdo hrál na Tau proti adminům tak ví, že se tam děli opravdu nádherné věci od adminů. Třeba to jak nedokázali sednout hráčovi do města, tak mu dali na pár hodin ban a pak se omluvili že se s tím banem spletli, ale hráč díky tomu o město přišel, jelikož útoky se rozjely hned po zabanování. To samé tam udělali firstovi. Byl zabanovaný hodinku a padaly u něj zvonky. Hráčové co na něj jeli pak posílali kolonky tak na jistotu, že před ně ani neposílali kontrolní útoky a asi hodně nadávali, když byl pak first osvobozen i když jen na pár hodin. Tím se nechci nějak navážet do adminů, jelikož si nejsem vědom toho že by teď někoho jen tak zabanovali, ale na Tau se to dělo.
Jak jsem již psal BN je pouze když je tam first, takže dokud nebude first osvobozen, tak BN neuvidíte. Proto volám osvoboďte ho. :grepolis Nebo se ho tak bojíte?
 
uz zmente tema to še neda cišt to je porad dokola pište ši treba o fotbale ale uz šte š tim trapny š celym bn i firštem
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Poho203 : Chtěl bych ti dát inspiraci,jak by jsi svojí tvorbu mohl případně obohatit,já jsem jako Blogger toho moc neudělal a nechlubím se za to,protože jsem sotva ho začal dělat tak jsem musel skončit,díky nedostatku času,to mě tehdy omezilo ale i ve hře...Nicméně naber trocha fantazie,obrázky,zvýraznění apd..

https://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?4716-Sezn%C3%A1men%C3%AD-se-sv%C4%9Btem-a-drobn%C5%AFstky

Kukal jsem na to draku, má to opravdu něco do sebe
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
:)

Milnus:
Nechci teď kecat, ale co vím, tak první bany dostáváš dokonce ochranu, takže tohle mí přijde jako nesmysl. Jen když dostaneš pernamentní (=trvalý) , tak ochranu nemáš .. Ale celé tady tohle je jen divadlo a dosti tady kazíte celou značku BN, protože tady ty témata, co popisujete jsou jedno velké představení. Včera to byla sranda, pobavili jste mě, ale dnes mě to příjde dosti ohrané a nudné, tudíž by bylo moudré, kdyby jste se šli pobavit na jinčí fórum a nás tady nechali hrát svět Korint, který vy nehrajete, protože bez Firsta údajně nic nezvládnete. Ačkoliv celé tohle divadlo slouží k očernění admínů a kdo ví, zda-li všechno tohle nepíše velctěný Pan First, ono mít více účtů není těžké, ale to by měl vidět Thassos (z ip) ... Tak či tak, to chce změnit tému a ačkoliv já jsem obyčejným členem na fóru, tak bych poprosil o přetočení tématu ... :)
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den milnus,

měl byste si nejprve zjistit, za co byl dotyčný zablokován. Pokud někdy v budoucnu bude ještě nějaký např. moderátor fóra hrát, jeho soupeř bude porušovat pravidla, jak bychom se dle Vás měli zachovat? Ignorovat to? Nebo ho zablokovat a tak ho i nechat, byť již třeba naplnil podmínky pro propuštění, jen aby to nevypadalo divně, že byla blokace účelová? A to nyní zcela opomínám, že člen Týmu je povinen veškerá zjištěná porušení hlásit kompetentním kolegům k řešení. Pokud byli zablokováni na základě nevhodných názvů měst/profilů, což by mohlo být i ono, co mi bylo tak řečeno, tak zde jsou rozdávány pouze trvalé blokace, které jsou posléze rušeny. Stačí jen napsat tiket, omluvit se, přislíbit smazání a je vyřízeno, takže se pak hráč vrací zpět do hry. Až když to udělá potřetí, je globálně vyloučen ze hry. Nenávratně. Nikdy se „nebanovalo“ jen tak, protože by si to nikdo nedovolil. Každý svůj krok musí dotyčný člen support týmu být schopen okamžitě vysvětlit, veškerá jeho aktivita musí být průhledná. V opačném případě je vyhozen a může být vystaven i trestnímu stíhání. Za toto nikomu neplacená činnost, nad níž necháváte i tolik hodin, co necháte normálně v práci, nestojí. A jak jsem psal ve svém předchozím příspěvku v tomto tématu, který si prosím přečtěte, protože i kdyby se tak dělo, interně bychom ho takříkajíc za takové chování ukamenovali. Věci se Vám můžou zdát, že jsou tak, jak jsou, ale to jen proto, že bohužel nemůžeme určitá fakta vynést na povrch, v rámci ochrany soukromí... ochrany, které kolikrát hráč zneužije a ještě na nás pak veřejně plive a dává věci do zcela jiných rovin. Jsou tací hráči, pro něž hrát si na znevýhodněné je způsob hry. Setkáváme se s tím často. Opravdu se ani nemůžeme ohlížet na to, jak náš zásah bude vypadat před hráči. Pokud si to pravidla a normy žádají, udělat ho jednoduše musíme.

Bude dobré se této „diskuse“ již zdržet, aby z naší strany nemuselo zbytečně docházet k mazání obsahu. Věříme, že to pochopíte. Pokud byste to chtěl ještě nějak probírat, tak přes soukromé zprávy. Pokud by šlo o skupinovou aktivitu, tak v odděleném tématu např. v sekci Hostince. Kolega mě požádal o finální odpověď, tu zde máte. Další pokusy o návrat k tomuto tématu budeme nuceni mazat. Z Diskusí jiných světů se můžete přesvědčit, že je to nekonečné téma, které nakonec nevyústí v nic jiného, než že si její účastníci nakonec nervy neudrží na uzdě a skončí zablokováni za urážky vůči ostatním, vůči Grepolis týmu a za hromadu vulgarit kolem. Chceme se dostat do tohoto bodu? Nechceme. Vy nemáte jak vědět, jak se věci ve skutečnosti mají, ochotni důvěřovat nám nejste; my nemáme jak svá tvrzení doložit, neboť nemůžeme vzít konverzaci z tiketů, uveřejňovat ji a hráče tak vystavovat pranýři.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser12432

Guest
Sleduji tuhle diskuzi od samého počátku,a musím říct že je docela zajímavá.Jen jsem si myslel že zde budeme diskutovat o tom co se na světě Korint stalo co je nového atd,nakonec k tomu slouží tahle část fóra.
 
nevim co še ti nam zdalo zajimavy vubec še to netyka korintu a tyhle kecy ši muze pšat trebaš v hoštinci tam mu na treba nekdo škoci
 

Thasoss

Grepolis tým
Já jak jsem již naznačil... absolutně nic netuším o poměrech na tomto světě. :hmm Jestli už se tam rozjela i ta politická část, nebo stále probíhají boje všichni proti všem, jestli se už i přiostřují, začínají být selektované na nějakou jednu alianci... a nikdo mi to nechcete říct. :-!

Poho: Pokud si vezmeš nějakou inspiraci z Piwuse, bude to super. Vzhled prodává. :) Já vím, s BB kódy se toho moc dělat nedá, šlo by pustit sice HTML, ale vzhledem k plánovanému přechodu fóra na platformu XenForo kdo ví, jak by to pak vypadalo.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru