• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
Zase tak často nikam nepřispívám, ale rád bych se vyjádřil k této situaci na tomto světě. Přeběhlíků bude dle mého vždycky hromada. Mají k tomu své důvody. Já také "přeběhl" a to přiznám s klidným srdcem. Ale mělo to svůj smysl a od té doby si vedu daleko lépe než v předešlejší ally, která dnes již neexistuje. Co se týče špehů v ally ti se také objevují. Nicméně na takové vždy dojde velice rychle. A musím bohužel konstatovat, že zrovna ve Vaší ally jsou takový šílenci, co u toho sedí 24/7 a některým menším hráčům takhle hezky berou města, když ví, že tady nejsou. Ale to je přece také taktika, jak jinak oslabit znepřátelenou ally :). Zatím si myslím, že boje probíhají v korektní rovině a využívají se všechny dostupné a povolené prostředky. A budu doufat, že tak to bude i nadále.
 

DeletedUser8811

Guest
upřímně řečeno,zrovna ty resp. tvoje ali,která poskytne každému přeběhlíkovi,svoje křídla,máš co mluvit.Chápu a nevadí mi to u hráčů,jako byl soldiers,jednou napsal na forum,že tu nemůže bát ve všední dny během odpoledne,od té doby na něj chodily útoku ve všední dny odpoledne(když jsem u toho,tak sarafarka tvrdila,jak nemá ráda špehy,tento a mnoho další případů,k tomu zavdávají pochybnost,ale o tom až jindy),tam to bylo pochopitelné,měl asi 20 měst,nenechá si znechutit hru partou šílenců,co u toho mohou být 24/7.Se skřípěním zubů to chápu i u Jassona,který se jako člen rady alespon snažil něco s naší tehdy triskní situací udělat.To jsou však vyjínky,u většiny hráčů mi to rovněž vadí.


mluvíš z cesty beduinku :)))) ale nevadí i to se stává :-D
 

DeletedUser

Guest
jasone máš pravdu, na každém světě je spousta přeběhlíků a jestli k tomu mají důvod to jistě...bojí se (většina co jsem zažila) ty jsi asi utíkal z ali která skončila budiž i tak si o pánech a dámách přeběhlíků myslim své, patří to ke hře prosim, ale takový lidé pro mě jsou zbabělci ano to je to správné slovo. Někdo kdo je na moři xx a kolem něj je 5 našich lidi a on příjde se slovy nezlobte se ale jde tu do tuhého (volim svá slova necituji) a přejde k nepřiteli takový by byl kdysi dávno pověšen za zradu a že se k němu přidá i ten zbytek ( krom jednoho odejdou bezeslov). At si jdou pro mě za mě stejně stáli za starou bačkoru většina, jen říkám jsou to srabové co při prvním náznaku problémů, potíží a bitvy stáhnou ocasy a zalezou se schovat k nepříteli kde si staví domečky ;)
 

DeletedUser7507

Guest
mluvíš z cesty beduinku :)))) ale nevadí i to se stává :-D

Myslel jsem, že se bavíme a diskutujeme tady na nějaké téma. Že se třeba mnohdy neshodneme je normální.
Ale klidně si tady plácej co chceš, portoriánku, aspoň vidíme, žes nepochopil smysl debaty. I to se stává...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím, šlo by tu debatu směřovat směr grepolis a ne hádky .
 

DeletedUser

Guest
Svatá pravda, většina se bojí. A i já jsem popravdě přešel, protože jsem měl už plné zuby toho, když jsem u kompu musel trávit každý od nevidím do nevidím a odrážet jednu kolku za druhou. Ale do Gerusky bych šel už dříve, ale byl tam jeden element, přes který jsem to musel odmítnout. Nicméně když mi bylo slíbeno ze strany vedení, že element bude odtraněn, tak jsem nabídku přijal. Znám nicméně dost případů, kdy většina přeběhlíků je opravdu jen ze strachu. I k nám přešli takový. A bohužel se ukazuje, že to nebyla správná volba takové vzíti. Ale což, už se stalo. Život i hra jdou dál :D.
 

DeletedUser7507

Guest
Když to jsou hádky o grepolise,tak snad mohou být ne?

Mimochodem,co jsem spátky jsem nějaký agresivní,zase musím začít číst pokec apod. :d
 

DeletedUser

Guest
Tady je, ale kavárna světa MY, zkuste tedy řešit ten to svět, alianční války, nejrůznější boje a chlubte se a trumfujte výsledky
 

DeletedUser

Guest
Tady je, ale kavárna světa MY, zkuste tedy řešit ten to svět, alianční války, nejrůznější boje a chlubte se a trumfujte výsledky

Ale tak zatím se zde nic neděje, a hlavně je to vše v rovině světa Mý. Kdyby se bavili o jiných světech, tak je jasné, že bych je také usměrnil, kdybych byl moderátorem. A kde jinde si vyřešit spory než tady :). Jestli je beduin nebo Porto mimo netuším, ale jedno vím jistě, oba jsou to takový ťunťové, že bych je nechal se vykecat. Jim to obou stačí a aspoň nebudou nevrlí na ženy doma, když už ony jsou nevrlé na ně za to, že nedělají téměř nic jiného, než sedí u grepíku. Takový sedlak by mohl mohl vyprávět o válečku a jeho kolce, kterou málem musil stáhnout :D
 

DeletedUser

Guest
Dnes jsem se dozvěděl něco, co mne donutilo se zaregistrovat na toto fórum abych mohl veřejně zdělit svinstvo. Jsem tu sice jen několik dní, ale toto je opravdu unikát.

Předpokládám, že zde čtou příspěvky i borci ze supportu. Takže vážení všemohoucí. BRAVO !!!!

Už jsem zažil hodně, ale takovou botu může udělat jen blbec a to bez prominutí. Vykašlete se na to a přenechte své pozice těm, kteří u toho používají taky náplň hlavy - mozek. Zablokovat hráče na základě systémové chyby při ubgradu... jste opravdu kabrňáci.

Jen na vysvětlenou i jiným hráčům o co jde. Byl odeslán útok s kolkou v momentě začátku ubgradu a systém to podělal a najednou jelo z jednoho Polis minimálně dvojnásobné množství army než je možná kapacita. Logicky je to blbost, ale pro naše božstvo je to asi reálné a na základě stížnosti napadeného hráče útočníka zablokovaly.

Jistě nám tu rádi vysvětlíte, jak ten útočník dokázal poslat 4500 vojáků 200 transportek a kolonku z jednoho města. Ten fígl by se asi líbil každému.

Svým amatérským rozhodnutím jste silně poškodili nejen toho hráče, ale i jeho alianci.
 

DeletedUser

Guest
Slušné :D Ale pokud to má za následek to co říkaš tak i nebezpečné :-/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
VrrPrrDrr: Ještě předtím, než tu začneš házet neoprávněnou špínu na někoho, kdo se stará, aby byla dodržována pravidla hry, tak si musíš ujasnit jednu skutečnost: Každý zabanovaný hráč má právo důvod své blokace na Supportu vysvětlit. Pokud se neozve, samozřejmě ho nikdo neodblokuje.
 

DeletedUser

Guest
VrrPrrDrr: Ještě předtím, než tu začneš házet neoprávněnou špínu na někoho, kdo se stará, aby byla dodržována pravidla hry, tak si musíš ujasnit jednu skutečnost: Každý zabanovaný hráč má právo důvod své blokace na Supportu vysvětlit. Pokud se neozve, samozřejmě ho nikdo neodblokuje.

Jaký druh banu se dostává za takovou věc?
 

Drachma

Grepolis tým
Pravidla hry:

§5) Chyby ve hře

Každý hráč je povinen ihned hlásit kritické chyby Supportu. Zneužití chyby povede k vyloučení ze hry, nebo k odpovídajícímu trestu.

Příklady:
* Pokud zjistíte, že Vaše Polis produkuje více surovin než by měla, musíte to nahlásit Supportu.
* Pokud naleznete pravopisnou chybu, chybu v překladu nebo překlep, nemusíte to hlásit.
 

DeletedUser8374

Guest
Kolegove,
tusim ze vim o koho se jedna(G.) a narovinu pojdme si rici, ma tento hrac zapotrebi nejak podvadet? Kam prisel, byl TOP.
Pokud Vam tu chybu nenahlasil, nemusi byt chyba na jeho strane, treba o tom pravidle ani nevi(ja abych rekl pravdu taky ne) i kdyz se rika, neznalost neomlouva.

To: VrrPrrDrr chapu tve rozhorceni, ale nez neco splodis, zamyslise!
Support neni vsevedouci a reaguje na nahlaseni od hracu. Vykonavaji zde more spinave prace ve vlastnim volnem case, tedy jim za to budme vdecny. Ale co si budeme povidat, ja na ne kleju v jednom kuse :_D
 

DeletedUser

Guest
nikdo neříká, že se nemá bránit cítí-li, že mu bylo ukřivděno, jak už bylo řečeno, má v klidu napsat podpoře, vše vysvětlit a jistě by to pochopili. Ano tu to práci vykonává support i moderátoři ve svém volném čase čili na úkor jiných věcí, tak je lepší reagovat slušně, ono slušně a v klidu jde říct a řešit cokoli :)
 

DeletedUser

Guest
To pochopení jim trvalo dva dny

Mimochodem, vždy jsem support hájil. Zažil jsem toho již za ty roky hraní dost a vím, že se uhlídat vše nedá, ale tohle byla jasná systémová chyba, tak se měli dotyčnému hráči omluvit, že díky tomu přišel o nějakou vesničku a né hned blokovat hráče, který za to nemohl.
 

DeletedUser8374

Guest
S tim musim souhlasit, pakli ze udelam chybu, musim mit dost pokory a omluvit se za ni(nevim zda tak neprobehlo prez osobni komunikaci).

Uplne skutecnosti neznam, tedy do toho moc kecat nebudu. Ale domnivam se, pri reseni obdobnych problemu by nejdrive hrac mel byt zablokovan s ochranou, pokud se prokaze jeho chyba, dostat klasicky trvaly BAN s moznosti rozebrat jeho mesta.
 

DeletedUser

Guest
Chyba se gekkymu stala v momentě kdy vyjížděl. Ke kolonizaci. Pokud vím, oznámil chybu supportu.
Naopak Alibaba měla problém s tím, že to jaksi support neuchopil zrovna nejlépe.


Nevím zda tu je, byl to zajímavý útok ..
K7Qjd3P.jpg
Omluva za kvalitu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7507

Guest
Ahoj,
a) jestli je na vrcholu, je otázka proč. Možná je dobrej, možná to zlatí, možná fixluje, možná jen nemá nic lepšího na práci. Ale to je jedno. Pochybuji, že by byl někdo tak blbý, a toto vytroubil do světa.
b) gekon o žádnou vesnici nepřišel, jestli kolda nesedla se zdvojeným doprovodem, nesedla by ani se základním
c) pokus se zdvojilo všechno, proč ne i kolda?
 
Nahoru