• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser4388

Guest
Môže tam mať vytvorené konto slúžiace čisto na sledovanie situácie na serveri, nemusí s ním hrať aktívne ;)
 

DeletedUser

Guest
Podle mě se to ocenění opravdu získává za počet jednotek a ne za bb, protože jeden den jsem měl o 200bb více než Lyve, bohužel to ocenění získal on.
přesně tak.. může to být nefér ale je to tak... na druhou stranu, komu na těch cenách záleží?
 

DeletedUser11704

Guest
Ješte budu vynášet smetí, připravte si talíře chaloupko...
 

DeletedUser

Guest
Masivní odliv hráčů aliance Afterlife zřejmě čistka, nebo názorový rozkol ?
Zrovna v okamžiku, kdy na malou chvíli měla Afterlife už víc měst než Chaloupka.
Zajímavé a poprvé jestli je to opravdu čistka a né odchod hráčů k Chaloupce (resp. Chaluopce)
i osobitý a svým způsobem i rozumný krok. Ano nevidíte špatně, poprvé souhlasím s xAlpha Male

Uvidíme jestli opravdu vyházel nehrající a nespolupracující, nebo jestli to byl jen náhlý záchvat vůdcovství.

Každopádně zajímavé.

Blíží se víkend, tradiční čas útoků, v nabídce už je i prozíravost ...
Jsem zvědava jak se to vyvrbí.
 

DeletedUser

Guest
čekám kdy vyhodíš sám sebe, aby v té alianci fakt bylo jen to nejlepší:D
 

Thasoss

Grepolis tým
Jestli si mohu dovolit přihodit i já svou poznámku, jak to vidím, aniž by v tom někdo nespatřil zaujatost, tak...
Co jsem koukal na stats, Afterlife měla dobře našlápnuto, velmi dobře. No, když si toho její vedení zřejmě neváží... Vyhazov některých hráčů je pro mne nepochopitelný (nebudu jmenovat, ale +- odhadneme všichni), znám je, takže důvod, že by nespolupracovali, pro mne odpadá, že by vynášeli taktéž... a aktivita? V top asi moc neaktivních nebude. Ale nejskvostnější na tom celém je, že pokud se tento krok v budoucnu ukáže špatným (jako že to teď moc světle nevypadá), neodnese to jen ten, kdo tohle udělal. :hmm
 

DeletedUser11704

Guest
kašlu nato, nebudu se tu svama hádat, udelal sem to asi ze vzteku, všechny dobré hráče sem pokopal, nevím co delám, hraju to poprvé, užijte si je :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
jenom jednu poznámku... víš že hraješ vzpouru? ono takovýhle prohlášení se dají ještě pochopit u dobývání, ale u vzpoury... to už je silný kafe....
 

DeletedUser

Guest
Já naopak jsem ráda, že se tu někdo vyjádřil.
Tohle téma jsem si založila já, takže podobné výkřiky do tmy, jako že to někoho nezajímá, bych si vyprosila.
Choďme sem ti, které to zajímá. Tohle pokud vím není alfa samčí fórko. To je jinde. Jen tam nikdo nechodí.

Jsem zvědavá, kdy xAlpha male pochopí, že to není hra o žebříčku,
o medajlích, ale o závěru hry - dříve divech světa.
V současnosti se připravuje jiný závěr, ale z toho co o přípravách proniklo do kuloárů víme,
že opět bude kladen důraz na spolupráci co nejširšího množství hráčů.
Takže osobní ambice stranou a počkejme si na výsledky.
 
vi se, jestli to bude spolupráce anonymní jako dosud, anebo bude víc transparentnější? protože dneska nemáš šanci zjistit, jestli hráč, kterej na foru tvrdí, jak posílá surky na div, jestli mluví pravdu anebo si jenom dělá z všech srandu...
 

DeletedUser

Guest
Ano, hláška na fórku: "posláno" je velmi častá a každého vždy zajímalo jestli skutečně něco dotyčný poslal nebo to jen píše (je to jednodušší než u toho tak poctivě sedět, posílat dokolečka a klikat surky, že už není ani co posílat)... :) Bylo by pěkné mít toto trochu zpřehledněné, určitě by se někteří lidi i více uklikali :)
 
měli jsme v ali jednoho šílence... šíleně aktivní, všechno organizoval, jak nebylo po něm, tak bylo zle.... furt, že lidi jsou málo aktivní a dělal rozbroje, nakonec nám shodil dva divy a vystoupil z ali, když jsme přebírali jeho města, tak měl tržnice na 10.... což mluvilo samo za sebe...
 

DeletedUser

Guest
Otázka je jestli cílem hry je sledování aktivity kolegů.
Myslím, že v tom je to právě to pěkné je potřeba vytvořit poctivě spolupracující celek,
který bude makat jako jeden.
Když to funguje tak pak je tam i důvěra. Nevím jaké vztahy panují ve které alianci, ale za časů, kdy jsem ještě aktivně hrála
jsme se znali osobně, měli na sebe telefony, jezdili na srazy, měli skype puštěné 24 hod/denně ...
tam pak nepotřebujete žádný nástroj na sledování kdo kolik posílá.
 

DeletedUser11704

Guest
Alianci sem opustil, duvody nato mam vlastni, nikoho sem uz nevyhodil, ty co sem vyhodil tak nato sem mel padny duvod.
 

DeletedUser

Guest
To se nám tu dějí věci. Trochu mi to připomíná pískoviště u mateřské školky :-D
Já mu rozšláp bábovičku, protože mi nepůjčil kyblíček. Takže moji kamarádi mu nutně musí schovat bačkůrky ... :-D

Hezké, ale jaký je tedy finální produkt ? Spousta otázek a prázdných prohlášení.

Rozpad Afterlife ? Odchod xAlpha male spět na US servery, kde mu toho víc projde ?
Nebo tihle dva jsou opravdový důvod k BANu ?

Už v úvodu jsem z tohoto hráče měla takový dojem, že to bude hodně humbuku pro nic.
Tahle hra je běh na dlouhou trať a ti co chtějí uznání hned po měsíci hraní tady většinou nevydrží.
 
Nahoru