• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

3. Sinop - Výhra Zkus být tučňák, seal se celý svět držel v top5 bodů a top6 BB, zasloužená porážka - soupeř byl lepší.
Ostatní světy jsem nehrál, tak komentovat nebudu, ale vážně jsi byl celej svět v top 6 na BB?;)

k tomu nastavení... moc se to neliší od posledního světa a navíc vám končí dobývací svět, tak jste měli opravdu pustit spíše dobývko, nadruhou stranu asi to ovlivnila anketka, která se pouštěla nebo ne?
pozitivně hodnotím dobu vzpoury a nočák, negativně morálku, ale to je můj věčnej boj.

k souboji vzpoura vs dobývání
osobně mám mnohem raději vzpouru, kvůli respektování nočního

přikláním se k názoru že vzpoura je těžší, hlavně kvůli nutnosti koordinace jak při útoku tak při obraně...
o strategii, rychlosti obnovy atd by se dale mluvit až by se dodržel ali cap a hrálo by se opravdu v jedné aliance v počtu, podle nastavení světa :)
 

Thasoss

Grepolis tým
k tomu nastavení... moc se to neliší od posledního světa a navíc vám končí dobývací svět, tak jste měli opravdu pustit spíše dobývko, nadruhou stranu asi to ovlivnila anketka, která se pouštěla nebo ne?
Ano, ovlivnila to anketa i zpětná vazba. Nicméně světy jsou spouštěny natolik často, že věříme, že si nakonec i dobývkáři přijdou v rozumném časovém horizontu na své.
 
150 dní na dominanci je hrozně moc :(. K tomu 8 hodin na vzpouru je zase hrozně málo... Radši bych nějakou rychlou dominanci na rychlosti 5 třeba se vzpourou na 24 hodin :D
 
150 dní na rychlosti 3 není až tak hrozné, zvlášť když jde o vzpouru. Dominance-vzpoura rychlost 5 tu byla minulý rok o tomto čase a byla to celkem sranda, akorát bylo rozhodnuto 30. den :) (slabší psychika = reset)
 
75 dní je dlouhá doba :D :cool:

snad pro tentokrat zustaneš hrdě bojovat až do posledního dechu :)
bez dovolene a snad i banů ,když správci nám to dovolí :D
 
Ako to, že sa tu dnes nikto nepýta, kedy sa to pustí?
smiley-emoticons-confusednew.gif
 
hezké, ale taky jsem doufal že už svět poběží až se vzbudím no nevadí kafe na něco kouknu a snad to poběží až budu v práci už jsem si od grepu odpočinul dost nějak týden a ani mi to moc nechyběla ta droga :D
 

mikosansobi

Grepolis tým
Vážení hráči,
stále čekáme na resetování světa po testování. Pokud se nám nepodaří svět spustit do 16 hod, je pravděpodobné, že se start posune o den později. Omlouváme se za způsobené komplikace.
 
Nahoru