• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

:DDDDDDDDDDDDD jsem rad,že na mne tak myslí :D

to abych já zas hledal Váš charakter a smysl pro čest :DDDD


možna jsem dva světy nevyhral to je pravda :D ....

ale na všech ostatních jsem předvedl toho tolik,že můžu jít kamkoliv---- a lidi pujdou se mnou/ za mnou :))))

takže :D nehroutím se z toho ...



mužeš říct to samé ? :)
 
Ono sbírání měst lidí z vlastní aliance a jejich následné ztrácení jak na běžícím páse... A pak ještě tvrdit, že jsi mistr světa. To chce celkem koule no :D

Na hře je hromada schopnějších lidí, než jsi ty. A to netvrdím, že mezi ně patřím já. Ty jsi pouze tím nejhlasitějším.

Můžu říct to samé. Je hromada lidí, co chtějí hrát se mnou/za mnou.
 
Plakát je velmi vtipný xD Musím pochválit :)



Btw Devaste smysl pro čest nemáš a charakter nevím nevím :p (Promiň, nemůžu nechat se tě tu vytahovat s nepřesnostmi xD)
 
No kazdy uz udelal nejakou tu pitomost vcetne me. Ale Arci ja jsem asi dodnes nepochopil smysl te zrady na pandosii snad jen snadna vyhra coz mi prijde trochu pod tvoji uroven.
Tak dobry svet to byl, vyrovnana bitva mozna jste i meli na vrch a vy jste to takhle pokazili... Nejde ani o tu zradu jako to v jake nepochopitelne pro me situace ta zrada prisla.
 
tež by mne zajímalo jak si to arci měl ...at už se to konečne uzavře ....

u seala jsem vedel,že je jaky je ...charon drží při nem ,protože ho boduje atd to taky beru-ostatní z vaší party neřeším

ale u tebe jsem dlouho hledal tu pointu .... bylo to z duvodu,aby si byl první v žebříčku? (vím jak moc ti o to šlo) ,nebo čistě lehka vyhra,když jsi měl moc zahul v praci a nemel na to čas?

myslel jsme si o tobe ,že jsi bojovnik celou dobu...opravdu na ferovku jsem si říkal,že jsi jeden z top hraču na frontu (z toho duvodu jsem tě bral)

tak mne zajíma co byl ten hlavní duvod u tebe ... klidne osobkou :)
 
Důvod je ten, že Koudy je moc seksy a používá zákeřné úplatky.

Však jsi psal, že jediné co umím, je rozkládat aliance o_O Se pak není čemu divit
 
No kazdy uz udelal nejakou tu pitomost vcetne me. Ale Arci ja jsem asi dodnes nepochopil smysl te zrady na pandosii snad jen snadna vyhra coz mi prijde trochu pod tvoji uroven.
Tak dobry svet to byl, vyrovnana bitva mozna jste i meli na vrch a vy jste to takhle pokazili... Nejde ani o tu zradu jako to v jake nepochopitelne pro me situace ta zrada prisla.
Máš to trochu špatne. Na vrch sme určite nemali, keďže nás tlačili a nie málo. Problém bol v tom, že sme sa len bránili a neútočili. A keď sme začali konečne útočiť a plánovať väčšie akcie, tak prišla zrada. S odstupom času, a keď opadli emócie, tak som pochopil, prečo to urobili. Ale stále to nemení nič na tom, že to bolo zbytočné a ten svet bol hrateľný. Tiež som tam pustil dosť zlata, času a energie. A po dlhej dobe ma ten Grep aj veľmi bavil. Len škoda, že to tak dopadlo.
Ono keby si tam s nami hral, a mal v aliancii hráčov, ako Kcall, Tsunami, či tú partiu Slovákov, ktorú sme pribrali, vďaka ktorým sa nám rozširovali na modrých ostrovoch, tak by ťa to tiež veľmi nebavilo a demotivovalo. Nie jeden krát som uvažoval, že sa na to [vulgarismus] tiež, kvôli takýmto "udalostiam".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Máš to trochu špatne. Na vrch sme určite nemali, keďže nás tlačili a nie málo. Problém bol v tom, že sme sa len bránili a neútočili. A keď sme začali konečne útočiť a plánovať väčšie akcie, tak prišla zrada. S odstupom času, a keď opadli emócie, tak som pochopil, prečo to urobili. Ale stále to nemení nič na tom, že to bolo zbytočné a ten svet bol hrateľný. Tiež som tam pustil dosť zlata, času a energie. A po dlhej dobe ma ten Grep aj veľmi bavil. Len škoda, že to tak dopadlo.
Ono keby si tam s nami hral, a mal v aliancii hráčov, ako Kcall, Tsunami, či tú partiu Slovákov, ktorú sme pribrali, vďaka ktorým sa nám rozširovali na modrých ostrovoch, tak by ťa to tiež veľmi nebavilo a demotivovalo. Nie jeden krát som uvažoval, že sa na to vyserem tiež, kvôli takýmto "udalostiam".
Díky tomu že jste vzali ty Slováky (kteří teda nic nepředvedli) proti Vám začali bojovat i další hráči kteří s nimi měli spory.

A s tím jak vypadala ta Vaše fronta, bych to teda taky nechtěl hrát. Já si jezdil zapalovat jen ať se něco děje a s popkornem jsem jen sledoval kdo si to město vezme (kdo si 99,9% měst přebral od vlastních víme všichni).
 
endre to myslel skrz staty ...denne jsme brali vice mest,vetší přírustky jsme měli :) a to,že jsme ztratili při nejhorší akci cca 10 mest tuším,tak bylo špatne,ale když hned další dny vezmeš dvojnasobek mest co nepřítel,tak je to uplne jedno :))) a hlavne jsme všichni byli v bb uplne nekde jinde :)

tež jsme byli ve vetšine případu dobyvkaři a nenaučíš je hrat vzpouru za tyden :)))) takže bez vyškolování (komandovaní) hraču proti nejzkušenejším vzpourařum na cz svetu to nejde :D




byla to jen otazka času :) ale na to potřebuješ prave hrače,kteří na to mají a nepokadí se po pár dnech :))))


pro mne to byla škola hlavne v tom,že všechny hráče už jen ze svých prověřených řad :) a žádné velké kamaradske uskupení do ali nebrat ...

bylo to dost hratelne a po dlouhe době svět,kde by se fakt hodne moc valčilo ! :) s tím snad bude souhlasit každy :)



ten trash talk ,(při započetí světa),pokud nekdo nepochopil ....byl hlavne kvuli tomu,aby vznikla co nejvetší parta proti nam :))) a to se podařilo :)
 
Proč tu pořád řešíte ten jeden a samý svět? vždyt zrady byli a vždy budou s tím se prostě musíte smířit. je jedno jestli přijde ve chvili kdy se vám daří nebo naopak. Můj názor je, že pokud člověk zradí tak to udělá protože k tomu má nějáký důvod ne jen protože by chtěl nějákou ikonu v profilu, která o vás stejně nic nevypovídá :))
 
Proč tu pořád řešíte ten jeden a samý svět? vždyt zrady byli a vždy budou s tím se prostě musíte smířit. je jedno jestli přijde ve chvili kdy se vám daří nebo naopak. Můj názor je, že pokud člověk zradí tak to udělá protože k tomu má nějáký důvod ne jen protože by chtěl nějákou ikonu v profilu, která o vás stejně nic nevypovídá :))
ja zas nechapu proc vzdy do teto debaty vstoupi nekdo tobe podobny a zacne moralizovat... nikdo se zde nehada jen se tady diskutuje (konecne) a zas s tim ma nekdo problem... a o cem se zde chces bavit vsak jsme souperi tak se podpichujeme
 
Rok člověk nehraje a vy ten grepolis úplně [vulgarismus]. Tenhle trend ukončíme a sbavíme vás zlatkářu, aby hra byla v normě a hratelná i pro slabší hráče /aliance, když tu už více méně nikdo ani pořádně nehraje a na serverech je stále méně a méně lidí.

Pokuď se někdo chcete přidat napište mi SZ a domluvíme se dále.

Trošku tím budeme i apelovat na innogames /český support, aby se začalo řešit nastavení světu a hra byla hratelná pro široké spektrum hráčů a ne jen pro ty co si budou zlatit aby si mohli honit ego na slabších hráčích... Tohle mě vadí už extrémně dlouho a teď po roční pauze ,kdy se vracím do hry je to nejhorší zážitek z grepolis jaký si pamatuji, banda slovenských zlatiču, skupujicí surky z tržišť aby měli návrh, proti slabé alianci více méně hráčů co hrají for fun a věřím že tahle skupinka už odradila od hraní xxxx hráčů ...
Takže buď innogames začne spoustět servery s nějakým rozumným nastavením, které bude dáno dopředu , například určené pro zlatiče a nezlatiče a nebo ať vymyslí něco jiného aby si běžný a průměrný hráč mohl jít rozumně zahrát , do té doby budeme chodit na servery, ničit vaše zlátkaře a uděláme jim ze hry noční můru , normální hráč se obávat nemusí

Opakuji můžete se k nám přidat budeme fungovat na více serverech, především těch budoucích, čím větší základnu uděláme tím větší bude mít tato akce potenciál.. Nevyžaduje to aktivní hraní, přidat se můžete i vy co aktuálně nehrajete, nebo vy kterým byla hra znechucená atd...Uvítám lidi ze starších světu, pojďte na to, já třeba tady udělat pořádek, sdílejte mě a pošlete to dal...


Tato akce začíná na světě Sinop!

Andílek zdraví
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Rok člověk nehraje a vy ten grepolis úplně dojebete. Tenhle trend ukončíme a sbavíme vás zlatkářu, aby hra byla v normě a hratelná i pro slabší hráče /aliance, když tu už více méně nikdo ani pořádně nehraje a na serverech je stále méně a méně lidí.

Pokuď se někdo chcete přidat napište mi SZ a domluvíme se dále.

Trošku tím budeme i apelovat na innogames /český support, aby se začalo řešit nastavení světu a hra byla hratelná pro široké spektrum hráčů a ne jen pro ty co si budou zlatit aby si mohli honit ego na slabších hráčích... Tohle mě vadí už extrémně dlouho a teď po roční pauze ,kdy se vracím do hry je to nejhorší zážitek z grepolis jaký si pamatuji, banda slovenských zlatiču, skupujicí surky z tržišť aby měli návrh, proti slabé alianci více méně hráčů co hrají for fun a věřím že tahle skupinka už odradila od hraní xxxx hráčů ...
Takže buď innogames začne spoustět servery s nějakým rozumným nastavením, které bude dáno dopředu , například určené pro zlatiče a nezlatiče a nebo ať vymyslí něco jiného aby si běžný a průměrný hráč mohl jít rozumně zahrát , do té doby budeme chodit na servery, ničit vaše zlátkaře a uděláme jim ze hry noční můru , normální hráč se obávat nemusí

Opakuji můžete se k nám přidat budeme fungovat na více serverech, především těch budoucích, čím větší základnu uděláme tím větší bude mít tato akce potenciál.. Nevyžaduje to aktivní hraní, přidat se můžete i vy co aktuálně nehrajete, nebo vy kterým byla hra znechucená atd...Uvítám lidi ze starších světu, pojďte na to, já třeba tady udělat pořádek, sdílejte mě a pošlete to dal...


Tato akce začíná na světě Sinop!

Andílek zdraví
Tady se někdo potřebuje vybrečet. Posílám velký boxík na slzy. |_______________________________________| Aspon není děravej jako forestův.
 
A co takeho robim prosimta, zlatkar? bracho dal som do tej hry za 7 rokov menej jak ty do jedneho sveta
jedine tak Slovak, to som
pokial ale mas v plane nicit hru ludom ktori ju hraju len preto ze nesplnaju tvoje "standardy" tak mas asi fakt mizerny zivot ked ho chces plytvat na toto :D
fakt prosim, kasli na to, nikto o toto nestoji, grepolis je kruta hra ale nestala sa nou v poslednom roku ani dvoch, vzdy nou bola, preziju len ti najsilnejsi
 
Nahoru