• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Ne - ted vazne... mne to popravde ani na zahranicni servery netahne, mam to tady rad. Jsou tu lidi co dokazi hru zneprijemnit, jsou tu zlatici a i dobri hraci. Ale na nemeckych anglickych ci francouzskych svetech je to divocina na kterou uplne nemam naladu... Natahovat se s nejakyma blbcema co nemaji nic jineho na praci nez hrat, to neni nic pro me... sice na cz neni takova konkurence ale stale je tu pohoda a hra je stale hrou, nikoliv jedinym smyslem zivota.
 
Já bych se tam také nechtěl nějak usidlovat, ale věřím, že by to mohla být poměrně zajímavá zkušenost. Nedávno jsme měli v alianci jednoho Belgičana žijícího tady u nás. Ta hra byla poté celkem hezky ozvláštněná. Nebylo to takové monotónní
 
Dobré ráno ******
Musím říct že sem tu po delší době a zajímavá konverzace, sice nevím přesně o co jde , ale mám jasno Pat a Mat s uctívači, nesmí vyhrát ..

Držím palce arci a spol a doufám že je rozjezdíte, jak se sluší a patří
Ano přesně jak říká Flexík. Na tvůj názor se nikdo neptal. A ještě k tomu od hráče který na tom světě vůbec nehraje :)
 
Ale klid borci, ja s Andilkem sympatizuju jelikoz se taky rad micham do debat :D nechte ho kazdy ma pravo na to se zde vyjadrit
 
Alespoň už si vyplodil něco rozumného, takhle dál a brzo z tebe bude bojovník s mečem a třeba to jednou dotahneš i na práče
 
Nahoru