• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Ne - ted vazne... mne to popravde ani na zahranicni servery netahne, mam to tady rad. Jsou tu lidi co dokazi hru zneprijemnit, jsou tu zlatici a i dobri hraci. Ale na nemeckych anglickych ci francouzskych svetech je to divocina na kterou uplne nemam naladu... Natahovat se s nejakyma blbcema co nemaji nic jineho na praci nez hrat, to neni nic pro me... sice na cz neni takova konkurence ale stale je tu pohoda a hra je stale hrou, nikoliv jedinym smyslem zivota.
 
Já bych se tam také nechtěl nějak usidlovat, ale věřím, že by to mohla být poměrně zajímavá zkušenost. Nedávno jsme měli v alianci jednoho Belgičana žijícího tady u nás. Ta hra byla poté celkem hezky ozvláštněná. Nebylo to takové monotónní
 
Dobré ráno ******
Musím říct že sem tu po delší době a zajímavá konverzace, sice nevím přesně o co jde , ale mám jasno Pat a Mat s uctívači, nesmí vyhrát ..

Držím palce arci a spol a doufám že je rozjezdíte, jak se sluší a patří
Ano přesně jak říká Flexík. Na tvůj názor se nikdo neptal. A ještě k tomu od hráče který na tom světě vůbec nehraje :)
 
Ale klid borci, ja s Andilkem sympatizuju jelikoz se taky rad micham do debat :D nechte ho kazdy ma pravo na to se zde vyjadrit
 
Alespoň už si vyplodil něco rozumného, takhle dál a brzo z tebe bude bojovník s mečem a třeba to jednou dotahneš i na práče
 
Nahoru