• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Helike

Šlo pouze o kontrolu, zda chyba účet ovlivnila, či nikoliv, neboj. Žádná perzekuce ani lustrování. Pokud porušuješ pravidla, s největší pravděpodobností to zjistíme, až nám tě někdo nahlásí. Museli bychom u toho nakládat s osobními údaji (resp. údaji o zařízení) a k tomu potřebujeme mít oprávněný zájem, aby nás GDPR nekleplo přes prsty. :)
Aby tebe konkrétně nekleplo přes prsty porušování lidských práv (svoboda projevu) :)
 
No jsem rád, že jako každá internetová debata se i tato z jakýchkoliv věcných končin téměř instantně dostává do osobní roviny vzájemného napadání. Mám k tomu jenom pár dotazů:
1. Pokud je takové množství útoků (a očividně i daleko menší) nežádoucí / proti "fair play"/ a nevím co ještě, proč hra takové množství vůbec dovoluje poslat? Jsem si skoro jistý, hra docela přirozeně limituje množství kouzel co jde prakticky použít, proč ne taky útokový spam, když to je jeden "IF/ELSE" v kódu hry (max malinko rozvětvený pokud se to chce udělat sofistikovanější)
2. Jak tady někdo psal, když se zrychluje doba cestování jednotek a je docela dost případů kdy doba cesty speciálně u letek je kratší než limit pro stažení útoků, nemělo by to být místo času nastavený taky s parametrem poloviny času do cíle nebo tak něco?
 

Thasoss

Grepolis tým
Je to určitě zajímavá připomínka, kterou přidáme do hlášení pro vývojáře. Řada herních funkcí a mechanik zůstala od roku 2009 nezměněna. Světy měly rychlost 1 (všeho), rychlost 2 byla naprostá vzácnost, neexistovaly žádné bonusy/hrdinové/jednotky zrychlující pohyb... a na to bylo omezení stažení útoku do 10 minut také designované.

Co se týče množství odeslaných příkazů, tam je to stále o určení nějaké pevné hranice, co je už moc. Osobně si ale dokážu představit, že by o maximálním počtu rozhodovala velikost města.
 
Nechápem kto toto robí :mad:
no tak to jsi štastný člověk... poslední dobou mám na tyhle experty štěstí... kupodivu to jsou hráči z vedoucí ali, kteří nepřenesou přes srdce, když jim shodím kolku a tak mi to pak dávají sežrat... pořád nostalgicky vzpomínám na začátky grepolisu, kdy se hrálo povětšinou jenom po večerech, bez pípáku a nikdo si nedokazoval své ego tím, že zahltí protihráče neustálým spamem utoků... ne každý máme hru jako hlavní smysl života a prostředek, jak si posílit své značně pošramocené ego
 
Je to určitě zajímavá připomínka, kterou přidáme do hlášení pro vývojáře. Řada herních funkcí a mechanik zůstala od roku 2009 nezměněna. Světy měly rychlost 1 (všeho), rychlost 2 byla naprostá vzácnost, neexistovaly žádné bonusy/hrdinové/jednotky zrychlující pohyb... a na to bylo omezení stažení útoku do 10 minut také designované.

Co se týče množství odeslaných příkazů, tam je to stále o určení nějaké pevné hranice, co je už moc. Osobně si ale dokážu představit, že by o maximálním počtu rozhodovala velikost města.

Tady si myslím, že by měla spíše rozhodovat spíše populace města, než celkový počet bodů města, protože to je dost zavádějící.
Stačí aby hráč stavěl jako první akademku, než statek a už by to dělalo zásadní rozdíl.
 
Tak on pocet utoku ktere muzes odeslat je limitovany uz ted poctem populace pridelenym k armade... podle me zadny lepsi zpusob limitace neexistuje a podle me to je i dobre nastavene tak jak to je, s timhle bych asi fakt nic nedelal... pipani tu vzdy bude ikdyz s tim budete delat cokoliv.
 
Tak Pandy makaj,jak to jde u draků a bandy? :eek:)
mně to přijde celkem normálně a makají jako šikanou v tom jste dobří asi chcete jen aby všichni přestali hrát mimo vás to chápu aby jste všechny světy vyhrávali bez soupeřů.
Určitě to zvládnete a nám normálním hráčům je to celkem jedno jestli se na celí grep vykašleme.
Jistě ty osobně mi napíšeš jak to všem kazím a nejvíc vám to chápu, ale mít neustálé fejkování vybraných hráčů aby přestali hrát je dost ubohé.
Ano mi klidně přestaneme už jste to spoustě lidem udělali tak jen píši názor na vaši taktiku a jako vůdce ali když jsem tě žádal aby jsi to vyřešil tak jsi mě poslal více méně někam za něco co jsem udělal někde ani nevím kde
 
Proč zrovna kovi mluví o spamu? :D víš jak se říká tomu co jsi napsal? sra*ní si do huby :D

Já se s tebou nebudu normálně bavit po tom co jsem už asi po 100té zjistil jak hraješ.

Spamuješ na každém světe každého koho na mape potkás..mimochodem,ja ti nevím,ale nesla ti dnes do mesta kolka?..třeba to byly fejky?..


mimochodem,neni to tak dlouho co si mi jel na více mest z jednoho spam,hmmm...

To mám dohledat konverty jak spamujes naše?
To to mám hodit sem?


A nejvíc se mi íbí jak to @tomx1 lajkl... :-DDDDD
 
Naposledy upraveno:
mně to přijde celkem normálně a makají jako šikanou v tom jste dobří asi chcete jen aby všichni přestali hrát mimo vás to chápu aby jste všechny světy vyhrávali bez soupeřů.
Určitě to zvládnete a nám normálním hráčům je to celkem jedno jestli se na celí grep vykašleme.
Jistě ty osobně mi napíšeš jak to všem kazím a nejvíc vám to chápu, ale mít neustálé fejkování vybraných hráčů aby přestali hrát je dost ubohé.
Ano mi klidně přestaneme už jste to spoustě lidem udělali tak jen píši názor na vaši taktiku a jako vůdce ali když jsem tě žádal aby jsi to vyřešil tak jsi mě poslal více méně někam za něco co jsem udělal někde ani nevím kde

Kovi ja nevím kdo mě včera nebo minule spounoval z utoky ..Pak tu píšeš něco o spounu ale když to děláš ostatním tak to je v pohodě.jen vracej to co jím děláš..Kolik krát ja tě spounoval po 100 až 300 praků nebo po jednom praků...Jak jsem ty dneska psal lidi ty jen vrací to tvoje pípaní..
 

Přílohy

  • Screenshot_119.png
    Screenshot_119.png
    384 KB · Zobrazení: 21
mně to přijde celkem normálně a makají jako šikanou v tom jste dobří asi chcete jen aby všichni přestali hrát mimo vás to chápu aby jste všechny světy vyhrávali bez soupeřů.
Určitě to zvládnete a nám normálním hráčům je to celkem jedno jestli se na celí grep vykašleme.
Jistě ty osobně mi napíšeš jak to všem kazím a nejvíc vám to chápu, ale mít neustálé fejkování vybraných hráčů aby přestali hrát je dost ubohé.
Ano mi klidně přestaneme už jste to spoustě lidem udělali tak jen píši názor na vaši taktiku a jako vůdce ali když jsem tě žádal aby jsi to vyřešil tak jsi mě poslal více méně někam za něco co jsem udělal někde ani nevím kde

ty seš hroznej pokrytec :D pomale každej svět zradíš svojí alianci a zkazíš jí její herní progres a když to udělá někdo tobě, tak se z toho můžeš posvat.. potom někoho točíš a jak ty říkáš "šikanuješ", ale když to někdo udělá tobě, tak je opět oheň na střeše :D buď to přestaň hrát nebo tady nepiš a běž brečet potichu do kouta.
 
Proč zrovna kovi mluví o spamu? :D víš jak se říká tomu co jsi napsal? sra*ní si do huby :D

Já se s tebou nebudu normálně bavit po tom co jsem už asi po 100té zjistil jak hraješ.

Spamuješ na každém světe každého koho na mape potkás..mimochodem,ja ti nevím,ale nesla ti dnes do mesta kolka?..třeba to byly fejky?..


mimochodem,neni to tak dlouho co si mi jel na více mest z jednoho spam,hmmm...

To mám dohledat konverty jak spamujes naše?
To to mám hodit sem?


A nejvíc se mi íbí jak to @tomx1 lajkl... :-DDDDD
jaký spam však se na to support může kouknout dělám co mi děláte sami a že testuje člověk města je normální, ale spam je něco jiného dával jsem ti konverty a nestěžoval jsem si, ale když kolda seděla mít potom dalších 100 spamovacích útoků jen tak abych přestal hrát je něco jiného a děláte to furt
 
Kovi ja nevím kdo mě včera nebo minule spounoval utoky ..Pak tu píšeš něco o spounu ale když to děláš ostatním tak to je v pohodě.jen vracej to co jím děláš..Kolik krát ja tě spounoval po 100 až 300 praků nebo po jednom praků...Jak jsem ty dneska psal lidi ty jen vrací to tvoje pípaní..
přesně tak sedal jsem ti tak aby jsi měl zmatek tak jsem i spamoval přesně jak děláte vy
 
Ještě nikdy jsem tady na forku nic nepsal, ale když tady "zloděj křičí chyťte zloděje" tak mi to nedá :D Tvoje reakce na dva útoky ode mě 21. 5. rozjetím všech mých měst po dvou OLkách nebo birkách za asistence aliance ti přijde normální, kovinko? :D Tak tady nebreč. O tvých zradách spoluhráčů viz Abdéra ani nemluvě.
 
ty seš hroznej pokrytec :D pomale každej svět zradíš svojí alianci a zkazíš jí její herní progres a když to udělá někdo tobě, tak se z toho můžeš posvat.. potom někoho točíš a jak ty říkáš "šikanuješ", ale když to někdo udělá tobě, tak je opět oheň na střeše :D buď to přestaň hrát nebo tady nepiš a běž brečet potichu do kouta.
jistě dělám co děláte sami však mi můžeme přestat hrát nám o nic nejde a ukažte to spamování 100 a více útoků aby jste si nafoukli ještě víc ego mi jsme ti borci co zničí každého hráče a když se vám to vrací jen si pořídíte více pomoci
 
Ještě nikdy jsem tady na forku nic nepsal, ale když tady "zloděj křičí chyťte zloděje" tak mi to nedá :D Tvoje reakce na dva útoky ode mě 21. 5. rozjetím všech mých měst po dvou OLkách nebo birkách za asistence aliance ti přijde normální, kovinko? :D Tak tady nebreč. O tvých zradách spoluhráčů viz Abdéra ani nemluvě.
a kdo tu mluví o tobě ano jsi v pohodě a jaké zrady?
 
Nahoru